Προς το περιεχόμενο

greek rap music


indianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δέν νομίζω ότι το γενικεύω, μιλάω συγκεκριμένα για τους γνωστούς hop hop..εεε..εννοώ hip hop Έλληνες καλλιτέχνες τουλάχιστον αυτούς που προβάλλονται απο την τηλεόραση (αυτή φταίει για όλα) και για τους αντίστοιχους λαϊκούς οπου είναι και η πλειοψηφία, οι οποίοι αντιγράφουν απο στύλ-μουσική-μεχρι και εξώφυλλα δίσκων και φωτογραφίσεις, τους ξένους καλλιτέχνες. Όσο για τον ΚΒ δεν αμφισβητώ την αξία του και εγώ τον εκτιμώ πάρα πολύ, πιστεύω οτι είναι καλλιτέχνης με ψυχή απλά περιμένω περισσότερα πράγματα απο αυτόν και δυστυχώς δεν νομίζω οτι είναι υπερβολικα ταλαντουχος, μακάρι να βγώ ψεύτης γιατί ειναι απο τους λίγους που αξίζουν. Για μένα πάντως ο ΚΒ εως τώρα είναι κάτι σαν τον

Γιάννη Τσαρούχη, προτιμώ τα γραπτά του απο τους πινακες του. Είναι θέμα γούστου τι να πώ..

Κάτι άσχετο και σχετικό όμως που θέλω να πω κλείνοντας ειναι οτι το mad tv είναι απαίσιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου