Προς το περιεχόμενο

Peavey Bandit 112 ποιος??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά από αρκετή σκέψη αποφάσισα να "χτυπήσω" τον εξής ενισχυτή: Peavey Bandit 112. Αλλά ψάχοντας κατάστημα να τον αγοράσω συνειδητοποίησα ότι υπάρχουν διαφορετικά μοντέλα... :?

Μπορείτε να μου πείτε τις διαφορές που έχουν τα δύο αυτά μοντέλα

 

Bandit-112.jpg

 

Uten_navn%5B119%5D.jpg

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ΄οσο θυμάμαι, η Peavey κάνει απλά ενα face-lifting σε όλη την σειρά των κλασικών ενισχυτών της, απλά αλλάζοντας την εικόνα τους.

Το κύκλωμα και τα μεγάφωνα παραμένουν τα ίδια...

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως έχουν καμία διαφορά στα watt? Έχω κι εγώ έναν peavey bandit 1*12"

100 watt 8 χρόνια.. (δεν πουλάω ποτέ ότι αγοράζω καινούριο). Μήπως να σκεφτείς καλύτερα τη λύση ενός λαμπάτου με λιγότερα watt. Ειδικά αν έχεις κάποιο πετάλι distortion να σου κάνει την δουλειά που φαντάζομαι ότι τον θες μην τον αγοράσεις...(αυτή βέβαια είναι απλά η γνώμη μου. Απλά επειδή έχω κι εγώ γι' αυτό στο λέω..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ΄οσο θυμάμαι' date=' η Peavey κάνει απλά ενα face-lifting σε όλη την σειρά των κλασικών ενισχυτών της, απλά αλλάζοντας την εικόνα τους.

Το κύκλωμα και τα μεγάφωνα παραμένουν τα ίδια...[/quote']

 

Αυτό είναι η μισή αλήθεια :wink:

Το drive όλων των νέων Peavey της σειράς Transtube είναι πιο "ψαρωτικό" αλλά χάνει σε ζεστασιά απο τα παλιά μοντέλα.¶κου τα και τα 2 αν μπορείς πάντως

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου