Προς το περιεχόμενο

Still got the (army) blues solo cover


Adamo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημεριζω το φορουμ.Μετα απο καιρο απουσιας και ενω επιτελους τελειωνω το στρατιωτικο καθισα και εκανα ενα γρηγορο impro .Enjoy!! :)

Still_got_the_blues_Solo.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα Γιάννη! Άντε να τελειώνεις με το φανταρικό να σε ακούμε πιο συχνά! ;)

 

Το σόλο σου μ' άρεσε πάρα πολύ. Εκφραστικότατο, με υπέροχο βιμπράτο και τα σημεία στα οποία αυτοσχεδίασες ήταν πολύ πετυχημένα.

 

Ένα-δυο bends ξέφυγαν ελάχιστα αλλά σιγά τα ωά. ;)

 

Μπράβο! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι, αλλά δεν με χάλασε. Ευχαριστήθηκα. Α! και ωραίος ήχος.  ;)

Εννοείται! Ούτε εμένα με χάλασε στο ελάχιστο! Απλά για να γκρινιάξω λίγο το είπα. :P

 

Θα συμφωνήσω και στα του ήχου ο οποίος είναι εξαιρετικός και ξέχασα να το αναφέρω στο αρχικό μου ποστ. Με τι ηχογράφησες Γιάννη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω μαγκες.τα bends οντως φευγανε γιατι ηλεκτρικη εχω να πιασω καιρο στις καμψεις πλεον τα παω καλυτερα :P

Ο ηχος που ακουτε ειναι απευθειας στην καρτα ηχου μονο με ενα Di μπροστα και GR5.Αν θελτε μπορω να ανεβασω τον ηχο εδω οποιος θελει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ που έφτιαξα έναν-δυο ήχους δικούς μου στο Guitar Rig, μου άρεσαν πολύ περισσότερο από τα presets. Το μόνο που λείπει από τους ήχους μου είναι το sustain...σβήνει πολύ γρήγορα η νότα.

 

Αν σου είναι εύκολο ανέβασε τον δικό σου γιατί είχε αρκετό sustain. Μπας και καταλάβω το λάθος στις δικές μου ρυθμίσεις. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου