Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? II


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Που τον θυμηθηκες τον Kenny Wheeler ωρε Φιουζιε? Εχω να τον ακουσω χρονια. Ωραιος ομως. Εγω σημερα το εχω ριξει στο ιντερνετικο ραδιο, αυτη τη στιγμη ακουω το BellyUp4Blues που παιζει ολο το 24ωρο πολυ καλο πχιοτικο BluesRock. image.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πάρτη σας Marvin+ και Waterfall-K. 8)

 

Ω, ευχαριστω πολυ... Θα το ακουσω μια ακόμα...

Μ´αρεσει πολυ το να με προσφωνουν με το ακριβές όνομά μου, ΦΑΖΙΕ  :)

"Just for the variety, you understand"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η επανάληψη μητέρα της μαθησεως

Ε, Καταρράκτη?

Ευγε νεε μου. okay.gif

 

Λοιποοοοοον....Μετα απο 3 σουβλακια, 2 λουκανικα, ψημενο ψωμι σε φετες και απειρη τυροκαφτερη (τι σου κανει η ζεστη, χανεις την ορεξη σου...toothpic2.gif) παμε να ακουσουμε το παρακατω πχιοτικο ασμα. image.gif

 

Η εικονα (εξωφυλλο του αλμπουμ) του βιντεο ειναι 3D, πιστευω να ξερετε πως να τη δειτε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιποοοοοον....Μετα απο 3 σουβλακια, 2 λουκανικα, ψημενο ψωμι σε φετες και απειρη τυροκαφτερη (τι σου κανει η ζεστη, χανεις την ορεξη σου...toothpic2.gif)

 

Καταλάβαμε

Το προγραμμα σήμερα ειναι:

 

...BellyUp...

 

 

 

Next...

Η εικονα (εξωφυλλο του αλμπουμ) του βιντεο ειναι 3D, πιστευω να ξερετε πως να τη δειτε.

Μπα, όχι

"Just for the variety, you understand"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι "μπα οχι" ωρε Marvin+? Προσπαθησε λιγο, οι στερεοσκοπικες εικονες ειναι φανταστικες, και ξεκουραζουν και τα ματια. Προσωπικα τις βλεπω ολες σε 3"-5". Νομιζω υπαρχει και ενα 5% των ανθρωπων που δεν μπορουν να τις δουν καθολου. Δεν πιστευω να εισαι μεσα σ'αυτους? chin_pitik.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου