Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? II


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Μια και μιλαγαμε για τον Γιαννη Μόνο πριν 2-3 μερες σε καποιο θρεντ, ας τον ακουσουμε στο παρακατω κομματι απο τα μεσα των 90s, οταν επαιζε ακομα με τους Blues Bug. Το κομματι ειναι δικη του συνθεση, παιζει Hammond ο ιδιος φυσικα και τραγουδαει. Το κομματι το ανεβασα στο youtube πριν 3 μερες. image.gif

 

 

πολύ ωραίο κομμάτι πραγματικά... το αδικεί η φωνή λίγο...

τώρα που το άκουσα 2η φορά το συνήθισα μάλλον, αλλά θα το προτιμούσα σε κάποια άλλη εκτέλεση...ΙΜΗΟ πάνδα...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αυτα για το αδερφι,τον Φωταρο!!

Φωτη,αυριο που θα ανοιξεις το καταστημα φτιασε μια δυνατη καφεδια,καψε και δυο σιγαρεττα και :

 

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα φρικιά είναι πανταχού παρόντα λαίμαι ρε γμτ 8)

Θα πάρω φλιτ

 

Στιχουργικά ΚΑΙ μουσικά, ήταν ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΝΚ δίσκονενές λαίμαι

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και μιλαγαμε για τον Γιαννη Μόνο πριν 2-3 μερες σε καποιο θρεντ, ας τον ακουσουμε στο παρακατω κομματι απο τα μεσα των 90s, οταν επαιζε ακομα με τους Blues Bug. Το κομματι ειναι δικη του συνθεση, παιζει Hammond ο ιδιος φυσικα και τραγουδαει. Το κομματι το ανεβασα στο youtube πριν 3 μερες. image.gif

 

Oλο αυτο ειναι φοβερο δισκακι,δυστηχως δεν εχω τους τιτλους αλλα το ειχα λιωσει.Εχει ενα soul τραγουδι στο τελος που οταν σκαει το σαξ δεν θες να σταματησει.Τα παληκαρια το κατεχουν πολυ καλα.Πρωτη φορα τα βρισκω με τον καταρακτη .Πολυ καλη επιλογη απο τα δικα μας.Ευγε

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου