Προς το περιεχόμενο

Ibanez ανταλλακτικό RG


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα δεν θέλω να το κολλήσω πάνω στο σώμα του tremolo και μετά να μην μπορώ να αλλάξω κάποιο ;άλλο εξάρτημα!

 

Να το αντιγράψω θέλω ο άνθρωπος, αφού δεν υπάρχει ανταλλακτικό![/u][/b]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε αγορι δεν σου λεω να κολλησεις με σιδηροστοκο τα 2 κομματια,αλλα να φτιαξεις αυτο που λειπει, ή στην τελικη να φτιαξεις ολη την βαση απο την αρχη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απάντηση πήγαινε στον djkostas φίλε stavrilian!

 

Σας ευχαριστώ όλους για τις λύσεις που σκέφτεστε, δεν είναι αυτό που θέλω όμως...

 

καλό είναι να ξεκολλήσουμε λίγο με τις κόλλες τους στόκους και τις ανακατασκευές, απλά ρωτάω:

 

ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΟΙΟΣ

ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν θέλω να το κολλήσω πάνω στο σώμα του tremolo και μετά να μην μπορώ να αλλάξω κάποιο ;άλλο εξάρτημα!

 

Να το αντιγράψω θέλω ο άνθρωπος' date=' αφού δεν υπάρχει ανταλλακτικό![/quote']

 

Καλά μην βαράς! :cry: :cry:

 

Από την Ibanez τι σου είπαν?

Πάντως ακόμα και να βρείς κάποιον να σου το αντιγράψει δεν νομίζω να σου πάρει λιγότερα από 80-100 ευρώ, λόγω του ότι χρειάζεσαι αρκετή ακρίβεια!

Γιατί δεν κοιτάς να βρείς τίποτα μεταχειρισμένο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι φίλε δεν βαράω...(αν έτσι φάνηκε ζητώ συγγνώμη)

 

Λοιπόν δεν φαντάζεσαι τι περνάω γέροντας άνθρωπος...

 

+ Από την Ibanez στις ΗΠΑ τους έστειλα mail και με γράψανε στα μικρά τριχωτά ....ράκια τους. Ετοιμάζομαι να στείλω και στην Ιαπωνία...

 

+ Στο Jemsite δεν μπόρεσαν να βρουν άκρη τα παιδιά αν και προσπάθησαν.

 

+ Στο forum του Ibanez.com μια από τα ίδια...

 

+ Όλοι όσοι (από τους γνωστούς και φίλου) με συμβούλεψαν οτι φτιάχνεται σε κάποιου είδους προηγμένη εργαλειομηχανή ξαφνικά εξαφανίστηκαν...

 

+ Σε ελληνικό site σχετικό με κιθάρες μαλιστα ακόμα και το post μου εξαφανίστηκε...

 

+ Μεταχειρισμένο το Edge III κοστίζει λίγο φθηνότερα από Original Floyd Rose (αριστερόχειρας γαρ...) και δεν συμφέρει αλλά και να συνέφερε όπως προείπα δεν υπάρχει αυτή η 300άρα στην τσέπη, χώρια οτι 8/10 θα θέλει σκάψιμο...

 

+ Και τέλος ο Έλλην αντιπρόσωπος δεν ήξερε τι tremolo έβλεπε (το το πήγα για να το δει) λέγοντας την φοβερή ατάκα: "Τώρα αυτό ή από πολύ παλιά "Ιμπανέζ" ή από πολύ καινούρια είναι... (φαντάσου ούτε πως προφέρεται δεν ήξερε...)

 

 

Απελπισία σου λέω...

 

Από τον Αύγουστο ψάχνω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου