Προς το περιεχόμενο

¶βαταρ άβαταρ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το δικό μου avatar είναι ο μόνος λόγος που ξυπνάω το πρωί και να αποφασίζω να μην δώσω τέρμα στην ζωή μου :!:

 

Το αγαπώ :!:

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το δικό μου avatar είναι ο μόνος λόγος που ξυπνάω το πρωί και να αποφασίζω να μην δώσω τέρμα στην ζωή μου :!:

 

You're a sad sad person. But then again, μάλλον κι εγώ το ίδιο για να είμαι στο forum σάββατο βράδυ......... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προηγούμενο άβαταρ που είχα ήταν μια κίτρινη σφαίρα-φάτσα με ένα καταχθόνιο χαμόγελο. Επιλέχτηκε χάριν ευκολίας και βιασύνης πριν 3 και μισό χρόνια και δεν είχα μπει στη διαδικασία αλλαγής του.

 

Το ολοκαίνουριο άβαταρ που επέλεξα είναι μια από τις αγαπημένες μου all-time classic φιγούρες και μάλιστα υπάρχει ένα κουκλάκι Kermit που είχα από 4 χρονών και πριν 2 χρόνια το ξαναβρήκα στο πατάρι σε άψογη κατάσταση! :D

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουσε φίλε μενέλαε

 

Είμαι 31 χρονών

 

Έχω:

Την δουλειά μου που μ αρέσει

Το αυτοκίνητο που ονειρευόμουν

Την μηχανή που μου αρέσει

Αλλαζω γυναίκες με αξιοπρεπή ρυθμό

Ειμαι όμορφος και έχω ωραίο κορμί

Εχω σπίτι, εξοχικό , λεφτά αρκετά

Εχω καλούς φίλους και φίλες.

 

Ολοι νομίζουν οτι τα έχω όλα και πρέπει να είμαι ευχαριστημένος.

 

Το να είσαι σαββατόβραδο μέσα δεν σε κάνει sad person

 

Σε εναν δυναμικό ανθρωπο δεν υπάρχουν στερεότυπα.

Κάνουμε ότι γουστάρουμε, όποτε το γουστάρουμε.

 

Εμένα όμως ότι προσπάθησα να έχω και ας το απόκτησα με κόπο , δεν μου είπε τίποτα, είμαι τελικά σάπιος απο μέσα

 

Οταν ανακάλυψα το triton . και δεν έχει σημασία το μοντέλο, η φιλοσοφία και η λειτουργία της συσκευής αυτής και κάθε ανάλογης συσκευής οποιουδήποτε κατασκευαστή, με έκαναν να καταλάβω οτι η ζωη είναι τόσο όμορφη, και όλα τα άλλα δεν μετράνε μία,

 

Μονο με αυτό να μείνω θα είμαι ευτυχισμένος γιατί, δεν γκρινιάζει, θα είναι πάντα στο πλευρό μου, θα με καταλαβαίνει οταν του μιλάω . θα ανταποκρίνεται πάντα στο τρυφερό μου άγγιγμα στα πλήκτρα και τα κουμπάκια του, θα με συντροφευει ακούραστο και θα με ψυχαγωγεί εμένα και τους άλλους όταν το ακούνεμ στο σπίτι, σε ένα live , θα δίνει χαρά σε εμένα και τους συνανθρώπους μου.

 

Το αγαπώ :!: Τόσο πολύ που το επέλεξα για αβαταρ και είναι το μόνο πράγμα που θα σκοτώσω γι αυτό αν νοιώσω οτι κάποιος το απειλέι.

 

Τις άλλες ώρες της ζωής μου που δεν ασχολούμαι με αυτό, απλά βάζω το προσωπείο μου και προσπαθώ να επιβιώσω στην κοινωνία, και να νομίζουν όλοι οτι είμαι καλός και παραγωγικός άνθρωπος., καλός στην δουλειά μου, στις διαπροσωπικές μου σχέσεις και σε τέτοια ασήμαντα ποια για εμένα θέματα.

 

Μαλλον το synth με κάνει να ξεχνάω οτι είμαι φθαρτός , και προσωρινός στυην ζωή

 

γι αυτό ήθελα να αυτοκτονήσω , γιατι όλα έβλεπα οτι ήταν μάταιο , εκτός απο αυτό

 

Καλημέρα

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουσε φίλε μενέλαε

 

ouch, δεν περίμενα τόσο εκτενή απάντηση, μια πλάκα έκανα :oops: Απλά είχα μείνει κι εγώ μέσα μέχρι εκεινη την ώρα και με είχε πιάσει κατάθλιψη :);)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

COs_dr ένα έχω να πώ...Είσαι fully παρανοικός....:lol:

 

Τι να σου πώ...Αν τα εννοείς αυτά που λές πρέπει να είσαι πολύ ευτυχισμένο άτομο....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To δικό μου είναι το logo που υπάρχει στο official T-Shirt της αγαπημένης μου μπάντας και αυτή είναι οι Arch Enemy :twisted: :twisted: :twisted:

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To δικό μου είναι το logo που υπάρχει στο official T-Shirt της αγαπημένης μου μπάντας και αυτή είναι οι Arch Enemy :twisted: :twisted: :twisted:

 

Ευχαριστω για τα καλα σου λογια φιλε! :P

Ειμαστε καλοι οντως...αν δεν ειχα και την Angela ομως... :roll:

 

:twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το ανθρωπάκι του Ιχνηλάτη θα πετάξει κάποτε το καπέλο του αλά Αμέρικαν κόλετζ;

 

 

Το ανθρωπάκι με το σηκωμένο δάκτυλο και την τύβενο του διδασκάλου,

κοροϊδεύει όσους και καλά γνωρίζουν τα «σωστά» και λένε τα «πρέπει».

 

Αυτοσαρκάζομαι.

ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου