Προς το περιεχόμενο

JUNO-D Vs GW7


Προτεινόμενες αναρτήσεις

PC?

Αυτό που έχει οθόνη αλλά δεν είναι τηλεόραση και αυτό που έχει ποντίκι αλλά όχι φάκα; Ναι έχω 3 από δαύτα...εκ των οποίων τα 2 από τα 3 τα ταϊζω ακόμα (video editing γαρ...).

 

Απλά σκέφτομαι οτι στα ¤350 που έχει το Axiom 64 παίρνω καινούριο JUNO-D

ή GW7...

 

Λοιπόοον...

2 ερωτησούλες (σε έχω πρήξει εεε;)

 

1. midi keyboard σε αυτά τα λεφτά ή budget synth;

 

2. Αν πάμε στο synth, GW7 ή JUNO-D; Έχουν καθόλου διαφορές μεταξύ τους;

 

Διαφωνώ κάθετα με το θέμα των σουβλακίων πάντως αγαπητέ. Τα σουβλάκια είναι μια από τις χαρές τις ζωής. Όσοι έχουν ζήσει στο εξωτερικό το ξέρουν αυτό πολύ καλά, χαχαχα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφωνώ κάθετα με το θέμα των σουβλακίων πάντως αγαπητέ. Τα σουβλάκια είναι μια από τις χαρές τις ζωής. Όσοι έχουν ζήσει στο εξωτερικό το ξέρουν αυτό πολύ καλά, χαχαχα!

 

Αναμισφίβητητα.......Τεσπα....Τι να σου πω ρε ανθρωπε....Ποιο απο τα 2.....Εγω σου προτείνω να πας να τα ακούσεις και τα 2....Μαλλον σε juno σε κόβω να κλείνεις.....Αλλά να μην σε πάρω στο λαιμό μου...και όχι τπτ αλλο δεν το ξέρω το άλλο όργανο....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. midi keyboard σε αυτά τα λεφτά ή budget synth;

 

2. Αν πάμε στο synth' date=' GW7 ή JUNO-D; Έχουν καθόλου διαφορές μεταξύ τους;[/quote']

1. Budget synth, δεν το συζητάμε!

 

2. Juno, πιστεύω ότι ένα synth θα σε βολέψει πιο πολύ απ' ότι ένα arranger με το σκεπτικό ότι στο synth μπορείς να πειράξεις τον ήχο αν κάτι σε χαλάει.

 

Πάντως σκέψου σοβαρά και αυτό που πρότεινα στο προηγούμενο post μου. Ψάξε για ένα N364, είναι μανούλα για strings και πολύ φτηνό πλέον!

 

Διαφωνώ κάθετα με το θέμα των σουβλακίων πάντως αγαπητέ. Τα σουβλάκια είναι μια από τις χαρές τις ζωής.

HELL YEAH!!! :wink: :D

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2. Juno, πιστεύω ότι ένα synth θα σε βολέψει πιο πολύ απ' ότι ένα arranger με το σκεπτικό ότι στο synth μπορείς να πειράξεις τον ήχο αν κάτι σε χαλάει.

 

Όντως....Και δεδομένου ότι ένας φίλος μου που το έχει παίζει παρομοια μουσική με εσένα...και τον έχει βολέψει τι να σου πω...Και ο θεός βοηθός.....ΚΑι στην τελική όταν μαζέψεις ξανά φραγκα.....πάρε μια καρτούλα ήχου...ή ένα midi interface....και παίζεις και με vst....

 

¶ντες καλές αγορές...

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanx συνάδελφοι!

 

Επιτέλους σχημάτισα κάποια άποψη. Ευχαριστώ πολύ και αν χρειαστείτε τίποτα που να έχει σχέση με κιθάρες (γιατί με keys άστα να πάνε), εδώ είμαι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου