Προς το περιεχόμενο

Europa Santana Cover


vasilisgeo72

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είπα να παίξω κατι εκτός ...Gary Moore Και δοκιμαζω τον εαυτό μου σε ...Carlo Santana. Είναι λιγο παραπάνω το κομματι απο τις δυνατοτητές μου αλλά το τολμησα...καποια λάθοι στους χρόνους τα έχω και το ξέρω όμως ετσι μαθαίνεις ....παιζοντας :)

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=wp-sA8sLbRs&feature=youtu.be

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι κακό. Παρουσιάζεις βελτίωση. Αλλά έχεις σοβαρό πρόβλημα με το χρόνο στα μπασίματα. Επίσης θέλεις δουλειά στο βιμπράτο.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι κακό. Παρουσιάζεις βελτίωση. Αλλά έχεις σοβαρό πρόβλημα με το χρόνο στα μπασίματα. Επίσης θέλεις δουλειά στο βιμπράτο.

Σ'ευχαριστώ για τις συμβουλες πάντα σε αυτά πονάω προσπαθώ να είμαι ποιο ....σωστος και στα δύο στο συγκεκριμένο κομματι δυσκολευτικα παραπάνω αλλά σε γενικές γραμμές το εχω μαζέψει ...... ολες η προσπαθειές μου εστιάζουν να διορθώσω αυτά τα δύο στα κομματια που παίζω -μαθαίνω

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 σε ότι είπε ο RayDTutto και κάτι ακόμη....προσπάθησε να μιουτάρεις με το δεξί χέρι τις χορδές που δεν "χτυπάς" γιατί ακούγονται και είναι λίγο αντιαισθητικό.....Η εύκολη λύση (αν δεν παίζεις ανοιχτές χορδές) είναι αυτή....2519_tie_1.jpg                                  γυναικείο (και όχι μόνο ;D) "κοκαλάκι" για μαλλιά, αλλά εγώ θα σου πρότεινα την πιο πάνω "συμβουλή" μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασίλη είναι πολύ ωραίο και η βελτίωσή σου είναι εμφανής!

Δώσε έμφαση στα θέματα που ανέφερε ο Ray για να πας το παίξιμο ένα βήμα παραπάνω. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το ακουσα ολο,αλλα μου κανει πολυ θετικη εντυπωση τα bend σου,που για το καιρο που παιζεις ειναι πολυ κοντα!Μπραβο

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν το ακουσα ολο,αλλα μου κανει πολυ θετικη εντυπωση τα bend σου,που για το καιρο που παιζεις ειναι πολυ κοντα!Μπραβο

:) :) ευχαριστώ αδερφέ

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου