Προς το περιεχόμενο

Is there not a cause


EimaiDimos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το πρωτο μερος των drums ειναι υπερβολικο θεματικα και κατα τη γνωμη μου το χαλάει, χαλαει το κλιμα της εισαγωγής, ενω μετα τα θεματα στα drums ακολουθουν εκει που πρεπει.

 

Μπορουσαν τα αρχικα γεμισματα να μην εχουν τοσο διαρκεια, να ξεκιναγε πιο ηπια και να κορυφωνώταν προοδευτικά εκει που μπαινει το κυριως θεμα. Καπως ετσι.

 

Αυτα απο εμενα κατα τα αλλα ειναι πολυ ωραιο και μου αρεσε πολυ!

 

Μετα απο αυτο το σημειο που περιεγραψα "στρωνει" υποδειγματικα και μου αρεσει πολυ μεχρι το τελος. Σουπερ σουπερ!!!

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρωτο μερος των drums ειναι υπερβολικο θεματικα και κατα τη γνωμη μου το χαλάει, χαλαει το κλιμα της εισαγωγής, ενω μετα τα θεματα στα drums ακολουθουν εκει που πρεπει.

 

Μπορουσαν τα αρχικα γεμισματα να μην εχουν τοσο διαρκεια, να ξεκιναγε πιο ηπια και να κορυφωνώταν προοδευτικά εκει που μπαινει το κυριως θεμα. Καπως ετσι.

 

Αυτα απο εμενα κατα τα αλλα ειναι πολυ ωραιο και μου αρεσε πολυ!

 

Μετα απο αυτο το σημειο που περιεγραψα "στρωνει" υποδειγματικα και μου αρεσει πολυ μεχρι το τελος. Σουπερ σουπερ!!!

 

Οπως καταλαβες δεν γνωριζω αρκετα απο drums (ελαχιστα βασικα) και οταν προσπαθω να γραψω ενα κομματι, ενω εχω στο μυαλο μου την δομη, τα drums μου παιρνει μερες για να τα γραψω οπως και σε ενα κομματι που προσπαθω τωρα.

Θες μηπως να μου πεις αν ειναι απο αποψη δομης λαθος ή καθαρα (για σενα) αισθητικα?

(Ναι, φανταζομαι οτι δεν υπαρχει κατι de facto σωστο,απλα ισως να υπαρχει κατι αντικειμενικα σωστο που κανω λαθος στα drums)

Ευχαριστω  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως καταλαβες δεν γνωριζω αρκετα απο drums (ελαχιστα βασικα) και οταν προσπαθω να γραψω ενα κομματι, ενω εχω στο μυαλο μου την δομη, τα drums μου παιρνει μερες για να τα γραψω οπως και σε ενα κομματι που προσπαθω τωρα.

Θες μηπως να μου πεις αν ειναι απο αποψη δομης λαθος ή καθαρα (για σενα) αισθητικα?

(Ναι, φανταζομαι οτι δεν υπαρχει κατι de facto σωστο,απλα ισως να υπαρχει κατι αντικειμενικα σωστο που κανω λαθος στα drums)

Ευχαριστω  :)

 

οχι αξιακα βαρανε σωστα,

  αλλα ειναι ειναι πολυ φορτωμενα τα θεματα σε εκεινο το σημειο, κρατας πολλα μετρα με γεμισματα που για εμενα ειναι too much για το feeling του σημειου ΑΥΤΟΥ. Οπως στο περιεγραψα πιο πάνω.

Γνωμη μου παντα,  ετσι?

 

 

 

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου