Προς το περιεχόμενο

thomann service πρόβλημα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας.. είχα αγοράσει πριν κάτι μήνες μια κεφαλή μπάσου (hartke lh 500) από το thomann. στην αρχή όλα καλά! μετά απο 2 μήνες άρχισε να κάνει πολύ θόρυβο και τα ανεμιστηράκια να δουλεύουν στο φουλ συνέχεια ετσι ώστε να μην μπορώ να τον χρησιμοποιήσω καν στο σπίτι απο το θόρυβο.. μην τα πολυλογώ το πρόβλημα είναι εμφανές και πιστοποιήθικε απο ηλεκτρονικό που τον πήγα να τον ακούσει.. λόγο εγγύησης δεν έκανα τίποτα και τον έστειλα στο thomann για επισκευή.. η απάντηση ήταν ότι δεν έχει τίποτα και γύρισε σε εμένα ακριβώς όπως εστάλει..τους έστειλα μήνυμα ξανα περιγράφοντας το πρόβλημα, τους έστειλα βίντεο που φένεται ξεκάθαρα και η απάντηση ήταν οτι σύμφωνα με το service δεν έχει κάτι.. δεν ξέρω τι να κάνω..  :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έψαξες στο νετ για άλλους με παρόμοιο πρόβλημα;

 

Μπορείς να επικοινωνήσεις απευθείας με τη Hartke ή τον εξουσιοδοτημένο αντιπρόσωπο στην Ελλάδα ή την Ευρώπη.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η hartke μου είπε να μιλήσω με το thomann και από Ελλάδα περιμένω απάντηση.. Στο internet δεν μπόρεσα να βρω κάτι άλλο.. Πάντως παλαιότερα μιλούσα και με έναν Έλληνα που έχουν για να εξυπηρετεί και ήταν όλα οκ. τώρα ενώ εξηγώ το πρόβλημα μου, απαντάει κάποιος ξένος σχεδόν μονολεκτικά.. ούτε με το βίντεο που τους στέλνω ασχολούντε ούτε με το πρόβλημα μου..  ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βλεπεις οτι απο email δε βγαζεις ακρη, παρτους τηλ. Παλιοτερα που ειχα προβλημα μου απανταγαν απο email αναλυτικα. Λογικα σου απανταει καποιος απο το service ο οποιος ειδε οτι το'χες στειλει και σου απανταει μονολεκτικα. Παρε τηλ και ζητα εναν Ελληνα να μιλησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

. τώρα ενώ εξηγώ το πρόβλημα μου, απαντάει κάποιος ξένος σχεδόν μονολεκτικά

 

 

τυπου forget it marios ? 

για μενα κομμενος ο thomann, λεφτα εχουν, και οι τιμες ειναι πια οι ιδιες και ελλαδα, αηδια κατηντησε το παραμυθι με τους γερμανους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

τυπου forget it marios ?  

για μενα κομμενος ο thomann, λεφτα εχουν, και οι τιμες ειναι πια οι ιδιες και ελλαδα, αηδια κατηντησε το παραμυθι με τους γερμανους

;D ;D

το κακο ειναι οτι καμμια φορα ψαχνεις εδω Ελλαδα να βρεις κατι κ δεν μπορεις να βρεις....π.χ. θελω να παρω το κεφαλι απο evh κ εδω κ κανα μηνα που ψαχνω,στο σαιτ του bon γραφει ανεβασμενη τιμη κ σε κανα δυο Ελληνικα που κοιταξα εχουν ελλειψη....κ το εχουν κ πιο ακριβο σε σχεση με Θωμαν....θελω να μεινει χρημα στην Ελληνικη αγορα,αρκει να μπορουμε να βρουμε κ αυτο που ψαχνουμε. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου