Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? III


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ορίστε τι κάνατε στο παλικάρι, που είναι σαν τα κρύα τα νερά που πηγαινοέρχονται, από τις 8:30 το πρωί έχει να ποστάρει.... https://www.youtube.com/watch?v=IM0im3V8HlU  Ειρήνη υμίν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Και γενικα δεν εχω σκοπο να ποσταρω και να σας χαλασω τη ροη.Μια μαλακια ειπα να πω στον καταρακτη επειδη μου ελειψε και τα πηρε στο κranio ο προγκ .Δεν σηκωνω και γω πολλα πολλα ,αλλα ενταξει ρε σεις αγορακια ειμαστε που και που θελει και καμια φαπα η φαση.Αμαν με τον πολιτισμο σας και τις δηθεν ευγενιες.χαχαχαχα

Κατσε να χωθω παλι στο λαγουμι μου.Τι τα θελω εγω τα τι μουσικη ακους και λοιπα.Αυτα ειναι για σας τους γνωστες τους ηρεμους εχεις εχουμε ψωμια ακομα να φαμε μεχρι να σταλαξει μεσας το μεγαλειο και του πατερ το κακαλο σε αυτα.Ας παιδευτω λοιπον λιγο ακομα στο εφηβικο τρια ακορντα γκαπα γκαπα γιεα και οταν μεγαλωσω λιγο θα σοβαρευτω και θα ακουω σουιτες και πρελουδια .Μεχρι τοτε.Αφιερωμενο.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε τι κάνατε στο παλικάρι, που είναι σαν τα κρύα τα νερά που πηγαινοέρχονται, από τις 8:30 το πρωί έχει να ποστάρει....

Kαποτε πρεπει να κοιμαμαι κι εγω, εκεινη την ωρα γυρισα. Μισω τις Κυριακες...

Anyway.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Φτασε εσυ εβδομηντα με την ρυτιδα μεχρι το γονατο και τις ουσιες να κανουν παρτι στο αιμα σου  χρονια,πιασε μια τελεκαστερ και διασκεδασε μερικα χιλιαρικα κοσμο με τα αιωνια τραγουδια σου.Μπορεις να το κανεις κοπελια.Δεν μπορεις ουτε εσυ και ουτε εγω επομενως καλα ειμαστε στο φορουμ να ανεβαζουμε τραγουδακια και να το παιζουμε ειδημονες περι μουσικης ενω οι περισσοτεροι γρατζουναμε ενα οργανο και μεχρι εκει.Τωρα για τους stones στα ειπα και παραπανω.Μονο ενας νιωθει και αυτος ειναι ο Σαμυ ,ολοι οι αλλοι για μουσειο.χαχαχαχαχαχαχα

 

 

Σιγά να μην ήθελα να μοιάζω στην ποντικομαμή με τις πιέτες...μπλιαχ!Να έμοιαζα στον παρακάτω mister μάλιστα!Κι αυτός απ'τα 60'ς παίζει.Και παίζει ακόμα.Τι?Επειδή δεν είναι πολύ γνωστός?Δεν είναι ντενεκές ξεγάνωτος ο άνθρωπος  ;D ;D ;D ;D ;D

 

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά να μην ήθελα να μοιάζω στην ποντικομαμή με τις πιέτες...μπλιαχ!Να έμοιαζα στον παρακάτω mister μάλιστα!Κι αυτός απ'τα 60'ς παίζει.Και παίζει ακόμα.Τι?Επειδή δεν είναι πολύ γνωστός?Δεν είναι ντενεκές ξεγάνωτος ο άνθρωπος  ;D ;D ;D ;D ;D

 

Ασε ρε Αιντνα τωρα κανε καμια δουλεια,χαχαχαχαχαχαχα

Μητσο μαζι σου.Μεγαλοι οι stones αλλα οι φανατικοι ειναι λιγοι.Ειμαστε σαν αδερφοτητα ενα πραμα .λιγοι και καλοι.αχαχαχχααχα.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλα οι φανατικοι ειναι λιγοι.Ειμαστε σαν αδερφοτητα ενα πραμα .λιγοι και καλοι.αχαχαχχααχα.

Είμεθα λίγοι οι άντριδες πως να το κάμνουμε τώρα  ;D ;D ;D

  Επ ευκαρία, ποιό καλό παιδάκι θα με πει σε τι ταχύτητα να ορίσω το μετρονόμο και τις αξίες 8-4-16 ξέρω γω τι, πρέπει σε αυτούνο το δοκιμαστικό λαίμαι?

https://soundcloud.com/samy-paraga/elpida1

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου