Προς το περιεχόμενο

Oh the humanity...


Haris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω παντως ειδα εναν τυπο που παρολο που ολη του τη ζωη παιζει αυτο που θελει και μαλλον εχει κανει την ιδανικη καρριερα με τη μπαντα του,εξακολουθει να περναει καλα με τη μουσικη με χαρα εφηβου,και αυτο ειναι που μετραει περισσοτερο απο το αν ταιριαξαν τα γεμισματα και τα γυρισματα του σε αυτο το τζαμ κατα τη γνωμη μου (και θα ηθελα να ειχα καθε φορα που παιζω αυτη τη χαρα και την ορεξη εφηβου που ειδα στον μπαρμπα Νικο)

+100000000000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, ο Stanton "έχω-σκίσει-το-second-line-drumming-παίζω-κάτι-μεταξύ-shuffle-και-straight-και-άντε-να-καταλάβετε-πώς-το-κάνω-γατάκια" Moore, να παίζει το Ace of Spades δεν σας άγγιξε;  ;D   

 

Αυτός έχει γράψει ολόκληρο δίσκο με τους Corrosion of Conformity, σε ενα Ace of Spades θα κόλλαγε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιοι μάγειρες κάνουν εξαιρετική ντοματοσαλάτα. Είναι μάλιστα τόσο εξεδικευμένοι στην ντοματοσαλάτα, που είναι ανίκανοι να κάνουν οτιδήποτε άλλο σωστά. Αλλά βέβαια η ντοματοσαλάτα τους είναι εξαιρετική, δεν ξέρω αν το ανέφερα προηγουμένως.

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τον βρήκα πολύ καλό, με μία εσάνς  ;D Μπόναμ στο παίξιμο του, ευγενικό και καλότροπο. Ίσως το είδα έτσι γιατί δεν ήξερα ποιός ήταν και σε ποιούς παίζει... 8) ;D

Δεν άλλαξε κάτι στη γνώμη μου όταν το πληροφορήθηκα  ;D.

Το groove -επίτρεψε μου φίλε Ρέυ- συνήθως δεν καθορίζεται απο έναν και μόνο μουσικό, όλοι συνεισφέρουν στο να "κουνάει" η όχι ένα κομμάτι, σαφώς και κάποιοι "τόχουν" σε μεγαλύτερες δόσεις, αλλά ο συγκεκριμμένος ήταν τόσο καλός όσο και οιοσδήποτε άλλος στο πάλκο στο κλιπ που είδα...μιά χαρά jam ήταν ;D.

 

Εγώ πάλι ακούω τους άλλους να είναι έτοιμοι να κουνήσουν αλλά η ξεραΐλα να μην τους αφήνει... :)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός έχει γράψει ολόκληρο δίσκο με τους Corrosion of Conformity, σε ενα Ace of Spades θα κόλλαγε?

Ουπς, δεν το ήξερα. Άκου να δεις... Φχαριστώ Ιπποκράτη (που χάθηκες παρεμπιπτόντως, κι έχουμε μείνει τρεις - άνευ κούκου - ντράμερς εδώ μέσα; :) ).

 

Κάποιοι μάγειρες κάνουν εξαιρετική ντοματοσαλάτα. Είναι μάλιστα τόσο εξεδικευμένοι στην ντοματοσαλάτα, που είναι ανίκανοι να κάνουν οτιδήποτε άλλο σωστά. Αλλά βέβαια η ντοματοσαλάτα τους είναι εξαιρετική, δεν ξέρω αν το ανέφερα προηγουμένως.

Είπες τους Maiden "ντοματοσαλάτα" ή μου φάνηκε; Θέλεις να χυθεί αίμα στην αρένα;  

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.facebook.com/video.php?v=10152905179116185&set=vb.51655806184&type=2&theater

 

και

 

 

έτσι και λίγο maiden για να γουστάρουμε ;)

 

Τι άλλο θα δούμε, τον Roy Haynes να παίζει Slayer;  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου