Προς το περιεχόμενο

manamana


Ritchie22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.youtube.com/watch?v=KC9FtLQJoGM

 

Το έχετε δει; Δεν το βάζω στα video η στο περι ανέμων γιατί εκτός από το αστείο της υπόθεσης το κάνω το post και για να υπάρξει λίγη συζήτηση για το πόσο εύκολα μπορεί να είναι εθιστικό ένα τραγούδι! Η ποια είναι αυτά τα στοιχεία που σου καρφώνουν μια μελωδία στο μυαλό και σε κανουν να την ακούς ξανά και ξανά... Εγώ πάντως όσο ηλήθιο και να φαίνεται το σιγοτραγούδαγα σήμερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μεγαλωσα με το Mapet Show ... :)

 

Ναι καλο ειναι .

 

Οσο για το ερωτημα σου, θα ελεγα οτι το πακετο ειναι που εντυπωσιαζει, και επειτα ο ηχος .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν κάτι τόσο όμορφα ηλίθιο το ακούς συνέχεια σε κομμάτι είναι να μη σου μένει;; :lol: :lol: :lol:

 

Manamana toutouuuuutourourou :lol: :lol: 8)

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα αρχίζει να μου δημιουργεί πρόβλημα η όλη υπόθεση.... Σήμερα χαζογέλαγα μόνος μου στο δρόμο, κόβω τους maiden για να ακούσω manamana, παιρνω τηλ ανθρώπους και τους λεω manamana....Και το κακό είναι οτι αυτοί μου απαντάνε toutoutourourou...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου