Προς το περιεχόμενο

Comfortably Numb


vasilisgeo72

Προτεινόμενες αναρτήσεις

είπα να το βάλω :P εχω κατι θεματάκια το ξέρω αλλα εγραφα μεσημερι και επαιξα με το guitar rig και είναι μονοκοπανιά και οταν εχω καμερα .... :-[ κομπλάρω :-[.Οταν το γράψω με  τον ενισχυτη μου θα το ξαναβάλω ;)

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZzE4xTUpd8g&feature=youtu.be

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Βασίλη, η κιθάρα είναι πολύ χαμηλά στην μίξη, μόλις που σ'άκουγα.....

το ξέρω αλλά οταν ηθελα να το διορθώσω ήταν αργά ολα είχαν παει στο ...καδο ανακυκλωσης θα το ξαναγράψω  :-\

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Λόγω δουλειάς δεν έβρισκα χρόνο να το γράψω σήμερα τα κατάφερα ..Αυτη τη φορά επαιξα με την Gibson studio λόγω διπλών .... και η εγγραφή εγινε με τον blackstar  joyo golden face (marshall) και μικρόφωνο.  ::)

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=9XuNtsbpSmw&feature=youtu.be

i love my stratogibsontele

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτα πρώτα στο couple η Em (μετά την G ) έγινε G..... δεύτερον, άλλο delay και βαβουροdistortion δεν είχε να βάλεις; :o  Στα bends τα πήγες πολύ καλύτερα από άλλες φορές, εκτός το τελευταίο του 1ου σόλο και στο 2ο στο 4:39 (ο διάβολος όμως βρίσκεται στις λεπτομέρειες...). Ο χρόνος βελτιωμένος κι αυτός, με πολύ λίγα, σχεδόν αόρατα ατοπήματα. Πολύ ωραίο σημείο στο 5:46-6:02! Εν κατακλείδι......μπράβο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου