Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; IV


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Γεια σου Τάκη!! Τα σέβη μου στις Μυτιλήνιες (και στην μη)

 

Απο τη σελίδα 66 του απόντος

 

 

 

 

:) :) :)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μακριά από mesulid  ;D

 

Το ξέρω φίλη Φρικουλιτσα (που θα έλεγε και ο εκλιπών) αλλά

 

1. Ειναι το μόνο που με κράταγε όρθιο τις 12 ώρες τη μέρα που χρειαζόμουν  

2. Ειναι τόσα που μου πρηζουν το σκώτ που ενα χάπι τη μέρα, για μια βδομάδα, τοχω άνετα (λαιμαι)

 

http://youtu.be/ba0bybFE2PM

 

Απο τη σελίδα 177 του εκλιπόντος - τάχω μαζί του σημερα

 

Εδιτ· και μια που μετράμε 36 πόστς ακόμα για να φύγει αυτο το κωλο13 απο μπροστά... Μετά, πρώτα ο θεός, βλέπουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O "ακατανόμαστος"  ;D είπε ως συνήθως κάτι ακαταλαβίστικα,χώρισε το ντουνιά σε δεξιούς κι αριστερούς (κάποιος @έστηκε),μας πέταξε και το μετάλλιο της νίκης κι αφού μίλησε για αξιοπρέπειες και άλλα μαμούχαλα ο άσφαλτος (που λέει και η άντζελα)έφυγε.Τι να πούμε τώρα?Δικαίωμα  ;D

 

γειά σου Wf!

 

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ανησυχεις Magna, παλι εδω θα γυρισει. Σε ποιο αλλο σοβαρο φορουμ αλλωστε θα τον αφηνουν να ποσταρει....Punk?  :-X :o ??? ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το άλλο το ωραίο που είπε ο "ακατανόμαστος" ;D Η περιφρόνηση για τους καλούς κιθαρίστες...

Ο Keith δεν έκατσε να μάθει κιθάρα,έμεινε στα απλά ροκενρολάκια.Προτιμάει να μπεκροπίνει και να γυρνάει με γκόμενες.Δικαίωμα, αλλά δε θα βγάλουμε σπασμένους απ'τα πλευρά όλους που στραβώθηκαν πάνω στο όργανο!Στην τελική πανκ και αντιμουσική ανέβαζε,ως προς τι η παρεξήγηση?Νιχτ φαστέν! ;D ;D ;D

 

 

 

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου