Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; IV


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

[flash=200,200]

 

αδυναμια μου, κλασσικη ενορχηστρωση με ανατολιτικες αρμονιες

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

τώρα που λείπει η mag ευκαιρία να ιδούμε τον ..όφι μπανκιό... 8)

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η επομενη ερωτηση του Χατζηνικολαου πρεπει να ειναι να ζητησει να πει λιγα αγγλικα ο Μπουμπουκος, για να ξερουμε όταν νικησει τον Τσιπρα πως θα μιλαει στο εξωτερικο.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα εσυ πηγες πολυ μακρια. Τον εβγαλες ηδη προεδρο της ΝΔ και καπακι πρωθυπουργο, και ψαχνουμε τωρα αν μιλαει καλα Αγγλικα. :P Ο Χατζηνικολαου παντως, οσες φορες τον εχω ακουσει, παιζει να μιλαει χειροτερα Αγγλικα απο τον Τσιπρα, οποτε χλωμο το κοβω να κανει τετοια ερωτηση στον παλαβο. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι ολο άγνωστα τραγουδια βάζετε (πολυ το χαίρομαι που οι φιλοι μου εχουν ευρεία μουσικη παιδεία)

 

 

Καταρράκτη καλησπέρα

Σου εχω πει οτι σε θαυμάζω απεριόριστα?

Οχι τοσο για τις μουσικες σου αλλά, κυρίως, για τα στέρεα επιχειρήματα σου.

Για μενα εισαι ο καλύτερος debater του φόρουμ - το διαπίστωσα παλι σήμερα στη συζήτηση σου με τον εξίσου αγαπητό συμφορουμιτη, τον εφευρέτη της συζήτησης.... (Καλησπέρα Πάνο)

 

Τις καλησπερες μου και στους λοιπούς κοινούς θνητούς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου