Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; IV


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

είναι κανείς εδώωωω?...

απόλυτη σιωπή...

ωραία μπορώ να κάνω ένα μίνι αφιέρωμα σε μια αγαπημένη μου μπάντα χωρίς να ενοχλώ τσι γείτονοι... 8)

 

 

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Καποιος ειναι. Αλλα δεν ποσταρει κατι γιατι ακουει 1.FM's Blues radio... image.gif

 

 

Απο νυχτερινη βαρδια παντως καλα τα παμε :)

 

[flash=200,200]

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Tι κομματάρα!Τι ενορχήστρωση,τι παικταράδες...Διάβαζα τη βιογραφία τους και ήταν τόσο θύματα συγκυριών που ποτέ δεν αποκόμησαν όσα τους άξιζαν.Οικονομικά και όχι μόνο.

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι δυναμόν και αλιμόνου, Τζίνα Αλιμόνου να αποδεχθώ ''πως μπορεί να ακούγεται άμουση, αλλά έτσι ήταν η συγκεκριμένη σκηνή και η Νίκο, ήταν περσόνα εκεί μέσα''

  Φρικου-Λίτσα ο σύμφρικός σου Κάταραχτ απλά δεν επικοινωνεί, παρά μόνο με ΧάμωΝΤ διβανοκασέλα και τον κόβει ο Λόρδας.

   Σύρετε και ακούστε καμιά φρικουλίτσα τύπου Ζανίς και φάτε και κανά παστέλι, μπας και συνέλθετε  ;D ;D ;D

 

 

χαχαχαχα τον μπέρδεψα!Θα σε απογοητεύσω Παραγκόβιε αλλά μου αρέσει και η Nico και η Janis.Δεν έχει οικόπεδα η μουσική,αγοράζω ένα και ξεμπέρεψα,φαστέν? :P ;D

Και στο συγκεκριμένο κομμάτι δεν τραγουδάει η Nico,back vocals κάνει και μάλιστα πολύ αχνά.Και ο συγκεκριμένος ΔΙΣΚΟΣ και όχι cd... ;D (hipster) είναι δισκάρα!

Παστέλια?λατρεύουσι... ;D ;D ;D

@Dinos θέλω ανταπόκριση κανονικά ;D

 

Πώς κάνετε παράθεση σε πολλά σχόλια ορέ? :P

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο ακόμα και θα παρελάσει από τας οθόνας μας ο Βαγγέλης Σειληνός, η Νάντια Φοντάνα και το μπαλέτο τους, σε μια υπερπαραγωγή του Δαλιανίδη για την Φρίκος φιλμς  ;D ;D ;D

Ουστ πωπόφρικα

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου