Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; IV


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Να βάλοω και κάτι από το φιλικό μου παρελθόνε λαίμαι καθότι δεν γίνομαι πουστευτός πως σκότωσα το Τέσλανε λαίμαι

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Βρε Npap καιρό θέλω να σε ρωτήσω κι όλο ξεχνάω.....αυτός ο τριχωτός-μαλλιαρός με το άγριο βλέμμα στην φωτό στο άβατάρ σου ποιός είναι;

 

θα αποκτήσω κρίση ταυτότητας (ή κάπως έτσι) τελικά... ο SF υπό την επήρεια πυρετού, με έκανε Νικόδημο... ο ακατονόμαστος υπό την επήρεια ληγμένων μανιταριών Yameth... και έτσι που πάει έπεται συνέχεια που θα με ωθήσει σε υπαρξιακές ατραπούς... ποιος είμαι? τι είμαι? γιατί είμαι?... και άλλα ωραία εις -αι... 8)

 

όσο για το μαλλιαρός μπα... γκρίζος και αραιωμένος...

και το βλέμμα ευκολάκι... αν σε ακολουθούσε σε επισφαλή απόσταση γνωστό μπανκιό ντυμένο με λαμαρίνες, φωνάζοντας μεν μύγδαλα, αλλά κραδαίνοντας απειλητικά σπασμένο βινύλιο των Dead Kennedys, εσύ πως θα γύριζες να το κοιτάξεις?... ;D ;D ;D

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

α μπα...στα σύγχρονα eshop, αυστηρώς ανυπόγραφες φο ρεπλίκες λαμαρίνας από ηθικά ξεπεσμένες γονεϊκές παροχές...

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσες φορές θα σου πω ότι βαριέμαι τα κλασσικά blues... ???

Κλασσικο Blues ο Collins? shame.gif Catch this! tomato.gif

 

Θα φτιάξω προφίλ στη μάνα μου να τα λέτε. Δε χάνει Αυτιά ούτε για πλάκα.
Nα κι ενας σοβαρος ανθρωπος στην οικογενεια. ;D Χαιρετισμους πες της και ευγε για το καλο της γουστο. okay.gif

 

image.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να χαιρετήσω το Λεωνιδα Κύρκο και να του πω πως ο γιός του, είναι αντιπροσωπευτικός αυτών που ζούμε. Ευχαριστώ

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου