Προς το περιεχόμενο

Capital controls και αγορες απο ιντερνετ (κυριως thomman.de)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδή κι ο σούπερφανκιος απόξω. Ρε μόνος μου θέλετε να κάνω την επανάσταση; Τι ειν' τούτα; Θα με κάνετε να πιστέψω ότι είστε μόνο λόγια.

 

Το πλάνο το β συμπεριλαμβάνει τον Γερμανό. Αλλά και το πλάνο το α έχει Γερμανό μέσα. Βασικά όλα τα πλάνα έχουν μέσα κι έναν Γερμανό.

 

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 497
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αχχχ, τότε, παλιά, πρίν απ' το ευρώ, η συκωταριά είχε άλλη γεύση, ήταν πιο νόστιμη, μύριζε το σπίτι όταν η γιαγιά μου την τηγάνιζε στο πετρογκάζι. Άλλες εποχές.

 

Έτσι είναι παλικάρι μου, μας βάλανε στη φάκα οι πονηροί οι ξένοι και τώρα αναστενάζουμε.

 

Εμείς δεν είχαμε ανάγκη το ευρώ τους, εμείς είχαμε τον ήλιο, το απέραντο γαλάζιο, τις μυρωδιές από το θυμάρι, τη ρίγανη και το μέλι μας..

 

Εμείς με μια πεντάρα λάδι, μια ντομάτα γαρύφαλλο, ένα κρεμμύδι ζουπηχτό και ένα κατρούτσο κρασί είχαμε τις ψυχές και τις καρδιές μας γεμάτες.

 

Είχαμε τον Αριστοτέλη, τον Περικλή, τον Κολοκοτρώνη και τον Βαμβακούλα εμείς, δεν είχαμε ανάγκη τα ευρώ τους...μας κοροϊδέψανε μανάρι μου όμως, μας τάξανε και εμείς τους πιστέψαμε και τώρα να τα χάλια μας πασά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως αυτό το γερμανοτσολιάδες ποτέ δεν το κατάλαβα. Δηλαδή επειδή μας είπαν οι άνθρωποι ότι πρέπει να ρίξουμε μια δημοκρατικά εκλεγμένη κυβέρνηση δεν πρέπει να τους αγαπάμε;

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

πάντως αυτό το γερμανοτσολιάδες ποτέ δεν το κατάλαβα. Δηλαδή επειδή μας είπαν οι άνθρωποι ότι πρέπει να ρίξουμε μια δημοκρατικά εκλεγμένη κυβέρνηση δεν πρέπει να τους αγαπάμε;

 

Για περάστε παρακαλώ, 5 κρίκοι ένα τάλαρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μυρίζουν πια τα καλοκαίρια μας διχρονίλα.

Αλλάξαν οι χρόνοι.

 

 

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως αυτό το γερμανοτσολιάδες ποτέ δεν το κατάλαβα. Δηλαδή επειδή μας είπαν οι άνθρωποι ότι πρέπει να ρίξουμε μια δημοκρατικά εκλεγμένη κυβέρνηση δεν πρέπει να τους αγαπάμε;

 

Εχεις δικιο,επρεπε να κανουμε δημοψηφισμα για να ριξουμε την Γερμανικη κυβερνηση.

 

Εκει φαινονται οι αντρες οι ΣΩΣΤΟΙ.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Αθδιοκοστασ

 

Τρού.

 

Ακόμα και το τζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζ που κάνουν τα τζιτζίκια όταν τζιτζικίζουν (τα τζιτζίκια) είναι αλλιώς..

 

Είναι ψυχρό και άκαρδο, σαν το τζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζτζ που κάνουν τα τζιτζίκια στην Ολλανδία π.χ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου