Προς το περιεχόμενο

Μilo-Z live στο Ηρακλειο.


rocka-vic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1) Πριν κανα 2-3 βδομαδες ηρθαν οι Milo-Z (http://miloz.com/) στο ηρακλειο. Ειχα παει με ενα φιλο και ενθουσιαστηκα. Δεν περιμενα να ειναι τοσο καλοι.

Αν δεν κανω λαθος πρεπει να εμφανιστηκαν και στο Half Note στην αθηνα. Οποιος πηγε ας πει εντυπωσεις/

 

2) Ξερει κανεις αν υπαρχει καποια περιπτωση να βρω δισκο τους στα δισκοπωλεια?

 

3)[flash=200,200]

Για όσους θέλουν να ακούσουν. 8)

It dont mean a thing, if it ain't got that swing...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

O Milo είναι κλασσικός επισκέπτης του Half-Note. Τον βλέπω σχεδόν κάθε χρόνο γιατί είναι φοβερός performer αλλά κυρίως για το funk της υπόθεσης. Απόλαυση και χορός!

CD έπρεπε να πάρεις από τους ίδιους. Ετσι θα γνώριζες και τον μπασίστα που είναι ο "έμπορος" της μπάντας.  :D Δεν πιστεύω CD να κυκλοφορούν στα καταστήματα αλλά μπορείς να τα πάρεις online από το CD Baby.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κανω λαθος πρεπει να εμφανιστηκαν και στο Half Note στην αθηνα. Οποιος πηγε ας πει εντυπωσεις/

 

 

Ειχα πάει μόνος μου και χτυπιουμουνα σαν αυγο για μαρεγγα!!!

Τα σπαει η μπαντα!

Jam House

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα πάει μόνος μου και χτυπιουμουνα σαν αυγο για μαρεγγα!!!

Τα σπαει η μπαντα!

 

+1213 Φοβερη μπαντα! Τους εχω δει 2 φορες live και μαλιστα την μια στην παραλια του καμπινκγ στο Καλαμιτσι Χαλκιδικης... Ειδυλλιακη ατμοσφαιρα να τα σπανε πανω στην αμμουδια με φανκιες και ο κοσμος να χορευει με μαγιο και μπυρες στο χερι. Παντως κι εγω ψαχνομαι ν απαρω κανα cd τους μαλλον ιντερνετικα θα το ψαξω κι εγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους είδα και εγώ στο half-note. Μπαντάρα με όλη τη σημασία της λέξεως! Τέτοιο δέσιμο και τέτοιο groove  δεν έχω ξαναδεί. Φοβερός ο σαξοφωνίστας που δεν έχανε ευκαιρία να κάνει βόλτες στα τραπέζια. To rhythm section έδωσε ρέστα. Ο κιθαρίστας όποτε είχε ευκαιρία τα έχωνε, και ο Milo απλά ότι πρέπει.

 

ps. έπεσα κάτω από τα γέλια όταν βγήκαν να μοιράσουν cd. Ο κακόμοιρος ο drummer περνούσε απαρατήρητος και μόλις βγήκε ο μπασίστας αμέσως έτρεξαν όλοι να αγοράσουν. (Μας έχει μείνει η συνήθεια από τις καφετέρειες!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

CD έπρεπε να πάρεις από τους ίδιους. Ετσι θα γνώριζες και τον μπασίστα που είναι ο "έμπορος" της μπάντας.  :D

 

Δυστυχως εκεινη την ωρα δεν ειχα αλλα λεφτα μαζι μου (25 ευρουλακια ηθελε) και δευτερον δεν τα ειχε ο μπασσιστας, τα ειχε ο πληκτρας και ενας σαξοφονιστας... :(

 

 

 

It dont mean a thing, if it ain't got that swing...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου