Προς το περιεχόμενο

Realtime ακοπανιαμέντα στο pc????


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδια, ψάχνω για πρόγραμμα drum-machine (με ακοπανιαμεντα). Θέλω όμως να είναι realtime,δηλαδή όταν αλλάζω ακορντα στα πλήκτρα να το ''καταλαβαίνει'', και να κανουν το ίδιο τα όργανά του. Ξέρω ότι υπάρχει...μπορείται να βοηθήσετε?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ θελεις δηλαδη ενα προγραμμα το οποιο να κανει ενα ολοκληρο backing track και εσυ να παιζεις απο πανω? Τοτε προτιμησε το band in a box

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Euxaristo gia to endiaferon. Xrisimopoio para polu to band in a box' date=' alla den einai auto akribos pou xreiazomai. 8elw kati wste na to xrisimopoio se live. Oxi na grafw egw ta akorda, alla tin wra pou ta paizw na me akoloy8ei.[/quote']

 

Και φυσικά θα θέλεις να έχει και καλούς ήχους για να βγαίνει όσο το δυνατόν καλύτερο ηχητικό αποτέλεσμα.

Τότε νομίζω ότι δεν χρειάζεσαι software αλλά κάποιο synth με Auto Accopaniament και κατά προτίμηση από αυτά που έχουν και Ελληνικούς ρυθμούς ή κανω λάθος; :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

File Lampiri' date=' etsi bolevomai twra alla me f8inw organo. Exv w omws kala synths gi ayto psaxnw gia programma.[/quote']

 

Ρίξε μια ματιά εδώ νομίζω πως κάτι τέτοιο θέλεις.

Μπορείς να φτιάξεις και δικά σου styles από midi files

 

http://www.rmca.cjb.net/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου