Προς το περιεχόμενο

Χριστούγεννα by the sea...


sonap

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το κακό με ευτού του είδους τις οργανώσεις είναι ότι δεν παρακολουθούν κ δεν παρακινούν τις επιστημονικές έρευνες παρά μόνο σε ότι έχει να κάνει με το περιβάλλον. Αν θέλουν κ την πίτα ολόκληρη κ το σκήλο χορτάτο (κ ζώα κ ανθρώπους δηλαδή) δεν θα ήταν συνετότερο να κοιτάξουν να χρηματοδοτήσουν έρευνα προς βελτιστοποίηση της παραγωγικής διαδικασίας προς αυξημένες παραγωγές κ να φωνάζουν για την σωστότερη διανομή της τροφής ανά τον κόσμο' date=' από το να φωνάζουν που η τάδε κηβέρνηση χαλάει χρήματα για φυτοφάρμακα κ αλιεία που καταστρέφει τους πλυθησμούς δελφινιών, κ.λ.π;

Πρέπει να μάθουν να κοιτάνε κ λίγο παραπέρα, νομίζω, πρωτού αρχίσουν να φωνάζουν.[/quote']

 

Νομιζω εχεις μπερδευτει λιγο..Πατα μια φορα το F5 για refresh :wink:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Sorry βγήκα λίιιιιιιιιιιιιιγο εκτώς θέματος. Η ζέστη φταίει... Κακόμυρο σκουφάκι μου... πάλι ο σκώρος θα σε χαρεί... :( :( :(

Let's talk vocals...any kind!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry βγήκα λίιιιιιιιιιιιιιγο εκτώς θέματος. Η ζέστη φταίει... Κακόμυρο σκουφάκι μου... πάλι ο σκώρος θα σε χαρεί... :( :( :(

Μωρε εκτος θεματος δεν πολυβγηκες...Απλα θα επρεπε να εχεις την

συγκεκριμενη οργανωση σε μεγαλυτερη υποληψη..Οχι επειδη ειμαι μελος,αλλα επειδη οντως ειναι για εναν καλυτερο κοσμο.Οσο αιρετικο/χαζοχαρουμενο

κι αν ακουγεται αυτο...

Καληνυχτα... :wink: :D

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρε εκτος θεματος δεν πολυβγηκες...Απλα θα επρεπε να εχεις την

συγκεκριμενη οργανωση σε μεγαλυτερη υποληψη..Οχι επειδη ειμαι μελος' date='αλλα επειδη οντως ειναι για εναν καλυτερο κοσμο.Οσο αιρετικο/χαζοχαρουμενο

κι αν ακουγεται αυτο...

Καληνυχτα... :wink: :D[/quote']

Ούτε λόγος για τους σκοπούς της οργάνωσης κ όχι μόνο αυτής αλλά κ πολλών άλλων. Αυτό που λέω είναι ότι πρέπει να δουν τα πράγματα λιγάκι πιο σφαιρικά. Αυτή τη στιγμή η Γη αντέχει να μας συντηρήσει, αλλά στο άμεσο μέλλον θα έχουμε πρόβλημα. Σπουδάζω γεωπόνος κ μέσα σε όλα τα μαθήματα πυ έχω κάνει είναι κ η οικολογία (Boukaw7 θημάσαι τι όμορφες εποχές;). Η Σκέψη όμως ότι είμαστε 10 δις σε αυτόν τον πλανήτη, η ετήσια παραγωγή επαρκεί για να καλύψει τις ανάγκες 12δις κ παρόλα αυτά φαϊ έχουν μόνο τα 5δις (κ παίζει να λέω πολλά), οδηγεί σε άλλα συμπεράσματα. Απλά είμαι της άποψης ότι ο καλύτερος κόσμος θα έρθει μόνο αν αποφασήσουμε να ανακαταμήμουμε την ετήσια παραγωγή κ αποφασήσουν να συνεργαστούν οργανώσεις όπως η Greenpeace με οργανώσεις όπως η UNICEF κ ερευνιτικά κέντρα ανά τον κόσμο με σκοπό να βρεθεί λύση στο πρόβλημα της τροφής του ανθρώπου για τα επόμενα χρόνια αλλά κ της ανέβρεσης του απαραίτητου χώρου (ώστε να μην εκτοπίζονται οι πλυθησμοί των ζώων κ προκαλούνται άλλα προβλήματα) κ ενέργειας που δεν θα απαιτεί καταστροφή του περιβάλλοντος.

Όπως ανέφερε κ ο Boukaw7, κάποτε αυτή η χώρα πρωτοστατούσε σε αυτού του είδους την έρευνα. Σήμερα..................απελπισία.......

Let's talk vocals...any kind!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως κρετίνε σε παραπήρε η έπαρση. Το μόνο πρόβλημα που έχω με την οργάνωση αυτή, είναι ότι βλέπει τα πράγματα λίγο μονοδιάστατα. Παρόλα αυτά η συμβολή της ήταν, είναι και θέλω να ελπίζω ότι θα εξακολουθεί να είναι τεράστια :wink:

Πάντως πάλι καλά που άνοιξε και ο ΣΚΑΙ και βλέπουμε σοβαρή TV. Τα ντοκιμαντερ του είναι κορυφαία. Την έχω καταβρεί κάθε βράδυ στις 8!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως πάλι καλά που άνοιξε και ο ΣΚΑΙ και βλέπουμε σοβαρή TV. Τα ντοκιμαντερ του είναι κορυφαία. Την έχω καταβρεί κάθε βράδυ στις 8!

 

Όντως!!! ¶σε που βάζει και oprah :lol:

 

Πάντως προτιμώ τα ντοκιμαντές του national geographic, από dvds...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου