Προς το περιεχόμενο

Ειναι καλος ο Καγμακης;


gmmm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κατά την ταπεινή μου γνώμη :

 

όλοι αυτοί οι μάστορες Καγμάκης , Τζίμης  που άντεξαν στον χρόνο 30 χρόνια+ αλλά και οι νεώτεροι Οικονομάκης κτλ είναι κατά την προσωπική μου γνώμη όλοι καλοί στην δουλειά τους, όλοι έχουν τους φαν τους αλλά και κάποιους  " δυσαρεστημένους " διότι λαθάκια η παρεξηγήσεις συμβαίνουν πάντα σε όλες τις δουλειές ,

 

Για να αποφεύγονται όλα αυτά τα λαθάκια καλό είναι να γνωρίζουμε πριν πάμε στο μαγαζί τι ακριβώς θέλουμε και να το ζητήσουμε συγκεκριμένα και όχι να λέμε αερολογίες η να προσπαθήσουμε να πουλήσουμε μούρη με παπαρολογία η με ορολογίες που αντιγράψαμε από το ίντερνετ και να μην μπορούμε να συνεννοηθούμε για 2-3 απλά πραγματάκια.

 

όλα τα upgrade έχουν κάτι να δώσουν αλλά φυσικά είναι στην δική μας κρίση αν το κόστος αξίζει σε σχέση με αυτό που θα πάρουμε και σε σχέση με την αρχική αξία του οργάνου ... πχ σε μια squire των 120 ευρώ είναι μπαρούφα να βάλουμε ένα Callaham  τρέμολο των 150 ευρώ και κλειδιά των 100 ευρώ ... αυτό το καταλαβαίνει και ένας άσχετος

 

τέλος επειδή όλες οι μέρες δεν είναι οι ίδιες , λίγο η ζέστη , λίγο τα προσωπικά θέματα , πάντα θα υπάρχουν εντάσεις η μικροπαρεξηγήσεις  και από τους πελάτες και από τους μάστορες ανάλογα τα κέφια για τον λόγο αυτό είναι θα επαναλάβω απαραίτητη η καλή εξήγηση και η γνώση του τι ακριβώς ζητάμε να μας κάνει ο μάστορας

 

 

καλημέρες

www.analogdesignaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πριν από πολλά χρόνια, είχαμε δραχμές και δεν συζητούσαμε για ευρώ ;D

Είχα πάει στον Καγμάκη μια ακουστική σε κακό χάλι ,τάστα, καβαλάρηδες ,όλα.

Μου είπε τότε ότι δεν τις φτιάχνει εκεί αλλά συνεργάζεται με κάποιον.

Το κόστος μου φάνηκε τσουχτερό αλλά η δουλειά ήταν και παραμένει καλή.

Μιλάω για όργανο που έχει κλείσει τα 32 χρόνια.

Δεν έχω πρόσφατη εμπειρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλός είναι.

 

Αλλά.

 

Το 90% των εργασιών του (κάθε) Καγμάκη μπορείς να το κάνεις μόνος σου, αν διαθέσεις λίγο χρόνο και φαιά ουσία.

 

Θα γλυτώσεις μεσο-μακροπρόθεσμα πολύ χρήμα και πολύ χρόνο, + bonus points την ηθική ικανοποίηση.

 

Κάτσε και διάβασε-πειραματίσου-ασχολήσου-μάθε.

 

Είναι για κάτι που γουστάρεις και θα σε συντροφεύει μια ζωή, άρα αξίζει με το παραπάνω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

[...]

 

τέλος επειδή όλες οι μέρες δεν είναι οι ίδιες , λίγο η ζέστη , λίγο τα προσωπικά θέματα , πάντα θα υπάρχουν εντάσεις η μικροπαρεξηγήσεις  και από τους πελάτες και από τους μάστορες ανάλογα τα κέφια για τον λόγο αυτό είναι θα επαναλάβω απαραίτητη η καλή εξήγηση και η γνώση του τι ακριβώς ζητάμε να μας κάνει ο μάστορας

 

 

καλημέρες

 

 

:)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου φαινεται πολυ περιεργο γτ χτες εκλεισα στις 10 το βραδυ εισιτηρια με easyjet....μαλλον πολυ τυχερος

Θα παω και τη δικια μου πιστωτικη για σεταρισμα τοτε
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χτες εκλεισα στις 10 το βραδυ εισιτηρια με easyjet

Για να πας στον Καγμάκη για σετάρισμα?

Που μένεις?

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου