Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; V


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Στη παρέα είχαμε τον αδελφό ενός κολλητού που μας έριχνε 5-6 χρόνια, κάπως έτσι μάθαμε τους Joy Division  γύρω στο 81-82, όταν πλέον δεν υπήρχαν.

  Για να είμαι ειλικρινής, τότε δεν κατάλαβα πόσο σπουδαίοι ήταν-αυτό το αναφέρουν και κάποιοι στα σχόλια κάτω απ το οβίνδεον που τους είχαν δει λίβε τότε- ;D

Δε βαριέσαι, συνήθως έτσι συμβαίνει με τους σπουδαίους, αναγνωρίζονται μετά θάνατον.

  Δεν εννοώ το θάνατο του Ίαν, το θάνατο του γρουπ. Κάτι σαν τους Βέλβετ ένα πράμα

Για μας τότε στο Σπόρτινγκ οι Fall-New Order- Birthday Party, ήταν η ιστορία που γραφόταν εκείνη τη στιγμή

https://www.youtube.com/watch?v=BkTu9V0a9Y4

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να είμαι ειλικρινής, τότε δεν κατάλαβα πόσο σπουδαίοι ήταν...

Απλα τοτε ειχες ακομη την ακοη σου (και καποιο γουστο...). Μεχρι που αρχισες να ακους Punk, και τα υπολοιπα ειναι ιστορια. Εισαι πλεον Θεοκουφος. ;D ;D

violin.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαλταρισμενος ο Brood - μετα απο το απαραίτητο wiki για το who is who, η εκδοχή του για το my way και το συνοδευτικό βιντεάκι μου φάνηκαν γλυκά... - ορίστε

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαλταρισμενος ο Brood - μετα απο το απαραίτητο wiki για το who is who, η  εκδοχή του για το my way και το συνοδευτικό βιντεάκι μου φάνηκαν γλυκά

Για τον Brood είπες.....για τον Tony όμως τίποτα...... :-\
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου