Προς το περιεχόμενο

O μπασιστας που καθε σοβαρος μουσικος θα ηθελε στο σχημ


pericles

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Απο μια εμφανιση των Chic το 2007 στο Night of the proms .Π[ροσεξτε την ορχηστρα και ιδιατερα τομν μπασιστα με το ατελειωτο groove και τον vintage ηχο. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι γιατί ο ντράμερ και ο πληκτράς πάνε πίσω....... :o  Ο κιθαρίστας ίσως δεν γκρουβάρει, αλλά μικρός είναι, θα μάθει........ :P :-X ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ SF - τιμή μου

 

Τάκη, πάμε ενα σαλουμαγιο μετα γυναικών, άνευ τέκνων (εμείς); Αν ναι,στείλε τηλ με πμ

 

Βουνό ή Φιλανδια? ο Τάρανδος τρώγεται στιφάδο;

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ SF - τιμή μου

 

Τάκη, πάμε ενα σαλουμαγιο μετα γυναικών, άνευ τέκνων (εμείς); Αν ναι,στείλε τηλ με πμ

 

Βουνό ή Φιλανδια? ο Τάρανδος τρώγεται στιφάδο;

 

 

 

 

 

 

@Dinosp:μαλλον σε λαθος thread απαντησες(που ειναι ο SF;;) ;D ;D ;D ;D

 

Oπως και αυτος εδω!  ;D ;D

 

Μπα, απλως εγω ειμαι εκτος τοπου και χρονου γενικοτερα οποτε στο καταλληλο thread σταλθηκε χαχαχαχ :) Εκτος αν οικειοποιηθηκα αναφορα σε καποιον αλλον :) :) Παμε παμε, εχεις πμ :) :0

 

Οντως ειναι μερικοι μουσικοι ρε παιδια νταξει χαζευεις... :)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

O μπασιστας που παιζει εδω ηταν ο αρχικος και ιδρυτικο μελος των GVT MULE :Allen Woody Δεν ζει πλεον (εχει φυγει εδω και αρκετα χρονια ) .Απλα τον ανεβασα γιατι το groove που ειχε ηταν απιστευτο ( επαιζε και με πενα οπως βλεπετε ) και ειναι απο τους legendary μπασιστες .Αν ζουσε φυσικα πολλοι θα τον ηθελαν στο σχημα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου