Προς το περιεχόμενο

MayonesDuncan


holyjoy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χθές αργά έγραψα και εγώ ενα θεματάκι πάνω στο backing του διαγωνισμού, δεν άντεξα μου άρεσε  ::) ;D

 

Αν και δεν θα έπερνα μέρος, γιατί ντρέπομαι :-[

 

Παντώς στο μεσαίο riff μου φαίνεται οτι θέλει κατί πιο γρήγορο. Εμένα μου ήρθε αυτό σαν πρώτη ιδέα.

 

https://www.box.com/s/4hcjhdcwaiu01ofo76w1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά όταν το ηχογραφώ εγώ, ο ήχος είναι για τα μπάζα  :'( Αν και απο κοντα ο ήχος δεν έχει καμία σχέση με αυτό που ακούγεται μετά το γράψιμο, και έχει άλλο ήχο στα μόνιτορ άλλο στου mac τα ήχεια και άλλο στα ακουστικά. παραδίνομαι  :-\  βοήθεια

 

και ενώ το φιλαράκι μου με ηχογραφεί με ενα pc  με (Cubase) και μια κάρτα tc electronic μου βγάζει ήχο όπως το (for the love of god)  :-X. Δεν έχει χρόνο για κάτι παραπάνω όμως...  :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά όταν το ηχογραφώ εγώ, ο ήχος είναι για τα μπάζα  :'( Αν και απο κοντα ο ήχος δεν έχει καμία σχέση με αυτό που ακούγεται μετά το γράψιμο, και έχει άλλο ήχο στα μόνιτορ άλλο στου mac τα ήχεια και άλλο στα ακουστικά. παραδίνομαι  :-\  βοήθεια

 

και ενώ το φιλαράκι μου με ηχογραφεί με ενα pc  με (Cubase) και μια κάρτα tc electronic μου βγάζει ήχο όπως το (for the love of god)  :-X. Δεν έχει χρόνο για κάτι παραπάνω όμως...  :'(

Εντάξει δεν σε μαλώνουμε  ;D αλλά ψάξτο λίγο παραπάνω και μόνος σου το θέμα του ήχου. Δεν είναι και τόσο δύσκολο όσο νομίζεις ένα συμπαθητικό αποτέλεσμα  ;)

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω προσπαθήσει, μάπα το καρπούζι, δεν το έχω, δεν τα πάω καλά με την τεχνό. Μια φορά πήγα να συγχρονίσω ήχο με εικόνα, και κατέβασα όλους του αγγελοδαίμονοτέτοιους...  ;D

 

 

 

Εσύ πάντως hyperpanos προοδεύεις στον ήχο μπράβο ρε φίλε, το surfing είχε τέλειο ήχο μου άρεσε πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βρήκα εξαιρετικό! Ωραίες φράσεις και ωραίο παίξιμο.

Όσον αφορά τον ήχο, ζήτα από το φιλαράκι σου να κάνει έναν κόπο να τον "φτιάξει", γιατί το αξίζει το σολάκι.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ πάντως hyperpanos προοδεύεις στον ήχο μπράβο ρε φίλε, το surfing είχε τέλειο ήχο μου άρεσε πολυ.

Ναι στον ήχο έχω προοδεύσει λιγάκι, στο παίξιμο πάσχω  ;D ;D ;D

όχι άλλο κάρβουνο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου