Προς το περιεχόμενο

Λαμπάτος για όλα τα είδη


terri557

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες ένα θέμα ακόμη για σήμερα (υπηρεσία είμαι και βαριέμαι θανάσιμα). Εδώ και αρκετό καιρό θέλω να αγοράσω ένα ενισχυτή που να μπορεί να παίζει τα πάντα και φυσικά να ακούγεται, με τις κατάλληλες ρυθμίσεις, όπως πρέπει.

 

Μέχρι 450 άντε 500. (Κυρίως ροκ-μεταλ και φυσικά για αλλαγή κάνα μπλουζ gary moore)

 

Ευχαριστώ

p.a.pentsidis :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγώ για εκεί προσανατολίζομαι αλλά σε λίγο πιο δυνατό...

 

http://smart.noiz.gr/details.php?id=234154

 

αλλά σκέφτομαι ρε παιδί μου, επειδή μου αρέσει πολύ ο γλυκός ήχος της fender HOT ROD DELUXE, με πετάλια στο fx loop δεν θα μου έβγαζε και ήχους τύπου maiden, metallica κτλ.

 

http://smart.noiz.gr/details.php?id=282762

 

το έχει δοκιμάσει κανένας σε fender να παίξει heavy και να του άρεσε το αποτέλεσμα?

p.a.pentsidis :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο fender hot rod deluxe ειναι μια πολυ καλη λυση για πολλες μουσικες , εχω δοκιμασει πανω του απο ehx microsynth και big muffs μεχρι suhr riot και μπορω να πω οτι δεν με εχει απογοητευσει ποτε, παντα βγαζω ηχο και το eq του ειναι repsonsive παντα βρισκεις το balance που ψαχνεις σε treble/mids/bass/presence και τα 40watt ειναι αρκετα για να ακουστεις.

 

του χρεωνω ενα αρνητικο, εχει καποια rattles δλδ κουδουνιζει και αυτο εχει να κανει με το σασι του που τα τρανταγματα περνανε στις τελικες λαμπες και δημιουργειται αυτο, αν δεν βαλεις καποια καουτσουκ δαχτυλιδια στις τελικες δεν θα κανεις δουλεια (εγω εχω κανει αλλη πατεντα), στο πιο καινουργιο μοντελο στο ΙΙΙ δεν ξερω τι γινεται πιστευω να το χουν διορθωσει το προβλημα αλλα στα προηγουμενα μοντελα ξερω πολλους που ειχα παρομοιο προβλημα..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου