Προς το περιεχόμενο

Cortisone Vibe


sotiroubas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ελεγα οτι δεν πρεπει να το αφησεις να περασει ετσι. (εννοω με ενα βιντακι με ηχο απο την καμερα και μερικα σχολια στο φορουμ)

Στηνεις κομματαρα με τοσα θεματα.

Ενορχηστρωσε και ηχογραφησε.

 

+1

Flying High Again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα πολλή μουσική κιθαριστική νοστιμιά σε διάφορα σημεία του κομματιού. Θα ήθελα ίσως κάποιο βασικό θέμα να διατρέχει το κομμάτι (δεν το άκουσα παρά μία φορά, ίσως και να υπάρχει και να μην το διέκρινα).

 

Το κιθαριστικό μέρος μου λόκαρε το ενδιαφέρον οπότε το όποιο backing μου ήταν απλά αδιάφορο.

 

Μπράβο για την πολύ ενδιαφέρουσα δουλειά! Θα περιμένω για την επόμενη!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ωραιο παιξιμο και ιδεες ,  διεκρινα satrianικες 'πινελιες ΄, συμφωνω με τους προ-γραφοντες

το κομματι θελει να γραφτει  'κανονικα ' γιατι αδικειται ετσι 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα πολλή μουσική κιθαριστική νοστιμιά σε διάφορα σημεία του κομματιού. Θα ήθελα ίσως κάποιο βασικό θέμα να διατρέχει το κομμάτι (δεν το άκουσα παρά μία φορά, ίσως και να υπάρχει και να μην το διέκρινα).

 

Το κιθαριστικό μέρος μου λόκαρε το ενδιαφέρον οπότε το όποιο backing μου ήταν απλά αδιάφορο.

 

Μπράβο για την πολύ ενδιαφέρουσα δουλειά! Θα περιμένω για την επόμενη!!!

Νάσαι καλά φίλε ελπίζω  η επόμενη  φορά να είναι ακόμα καλύτερη.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ωραιο παιξιμο και ιδεες ,  διεκρινα satrianικες 'πινελιες ΄, συμφωνω με τους προ-γραφοντες

το κομματι θελει να γραφτει  'κανονικα ' γιατι αδικειται ετσι

Στό πινέλο δεν παίζομαι....αλλά από βάψιμο δεν κατέχω γρί ;D

             

                Επίσης γεννήθηκα με την αδικία, :'(αφού  ο Βασιλάκης Καίλας είναι γατάκι μπροστά μου. ;D

             

              Πέρα απ'την πλάκα σε ευχαριστώ για τον χρόνο που αφιέρωσες για την αφεντιά μου, και είθε να γίνει κάποτε κάτι καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίες ιδέες Σωτήρη και ωραίο παίξμο. Μπράβο!!! :)

Στην έκθεση ιδεών ήμουν άριστος :P αλλά από ιδέες zero... δεν βαρυέσαι  ρε Δημήτρη, βαράμε και ότι θέλει ας γίνει.

 

Ευχαριστώ τα μάλα ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου