Προς το περιεχόμενο

Dream Theater


nathanlyk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ο πετρουτσι παχυνε το τομαρι, το προσεξατε? Οτι και να λεμε παντως , παιξανε πολυ καλα. εγω ενθουσιαστηκα (για δευτερη φορα). για τους sabath γιατι δεν ανοιχτηκε κανενα θεμα ρε ? ντρεπεστε να πειτε οτι δε τρελαθηκατε ε? μη σας φανε ε? καλα κι εγω μασαω λιγο να το πω, αλλα νιωθω λιγο γενναιος παω να ανοιξω νεο θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 211
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ειναι γεγονος οτι ο πετρουτσης εξελιχθηκε σε αρκουδα.

 

απο το "τοπια απο μια αναμνηση" και μετα αρχισε να φουσκωνει.

 

http://www.wikiality.com/John_Petrucci

http://www.neobux.com/?r=Evarian

βγάλτε λεφτάκια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τους sabath γιατι δεν ανοιχτηκε κανενα θεμα ρε ? ντρεπεστε να πειτε οτι δε τρελαθηκατε ε? μη σας φανε ε? καλα κι εγω μασαω λιγο να το πω' date=' αλλα νιωθω λιγο γενναιος παω να ανοιξω νεο θεμα.[/quote']

 

Sabbath δίχως Ozzy = Ομελέτα χωρίς αυγά. Κοινώς δεν υπάρχουν

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Sabbath δίχως Ozzy = Ομελέτα χωρίς αυγά. Κοινώς δεν υπάρχουν

 

Δεν μου αρέσει καθόλου αυτός ο άνθρωπος.Μηδέν φωνή!Αλλά ωφείλω να παραδεχτώ ότι σε κάποια μαργαριτάρια των Sabbath δεν θα ταίριαζε άλλη φωνή.Καμία σχέση με Dio όμως.Ο Dio εκτός από φωνάρα γράφει καταπληκτικούς στίχους και όσο ύψος του λείπει τέτοια φωνάρα έχει!

όποιος μπορεί κάνει, όποιος δεν μπορεί κρίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σου κολλάει στους Sabbath αλλά το Mob Rules και το Heaven and Hell είναι από τους καλύτερους δίσκους τους.Προσωπικά οι καλύτεροί μου από Sabbath.

όποιος μπορεί κάνει, όποιος δεν μπορεί κρίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα τον rudess και τον dio δηλαδη' date=' το χαος! :lol:[/quote']

 

Όλο ειρωνεία είσαι φίλε μου.Δεν είπα κάτι τέτοιο.Είπα ότι προτιμώ τον Dio.Μάλλον εσύ θάβεις καλλιτέχνες μεγαθήρια χωρίς έγκυρα επιχειρήματα.Καλό είναι να σκεφτόμαστε πρώτα πριν γράψουμε.Έτσι? :D :D :D

όποιος μπορεί κάνει, όποιος δεν μπορεί κρίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα τον rudess και τον dio δηλαδη' date=' το χαος! :lol:[/quote']

 

Όλο ειρωνεία είσαι φίλε μου.Δεν είπα κάτι τέτοιο.Είπα ότι προτιμώ τον Dio.Μάλλον εσύ θάβεις καλλιτέχνες μεγαθήρια χωρίς έγκυρα επιχειρήματα.Καλό είναι να σκεφτόμαστε πρώτα πριν γράψουμε.Έτσι? :D :D :D

 

Δεν σε ειρωνεύτηκα, απλά σχολίασα με καυστικό τρόπο την απόλυτή σου προσκόλληση σε μεγαθήρια, μόνο και μόνο επειδή είναι μεγαθήρια.

Σκέφτομαι πριν γράψω :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου