Προς το περιεχόμενο

κιθαριστας 29 χρονων...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

αξιζει σε τετεια ηλικια να κανω ονειρα του στυλ να φτιαξω καποια μπαντα να δω τη μπορω να κανω πανω στη μουσικη

Ναι, φυσικά.

 

εμαθα να παιζω τα παντα

Δεν υπάρχει περίπτωση.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επεξα για τρεια τεσσερα χρονια εμαθα να παιζω τα παντα αλλα δεν εκανα καποια κινηση να παιξω καπου. μετα οταν εμαθα να παιζω την επιανα την κιθαρα ανα διαστηματα για να μην ξεχασω αυτα που εμαθα

 

Συγνώμη για την καχυποψία ρε παιδιά αλλά μήπως πρόκειται για trollarisma?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτοι μας ξεπερνουν....

παντως...απο το 1976 καταραχτη μου 40 είναι τα χρονακια...Και για παρηγοριά για τον 29ρη φιλο, τα άλλα μέλη ειναι στα 62 και 63....

Πλακιτσα κανω. Προφανως καποια ζαγαρια δεν καταλαβαινουν Χριστο, γνωστο χρονια τωρα, και δεν θα απανταγα αν δεν εγραφες το "απολογητικο" ποστ.

Πλακιτσα λοιπον, που στο τελος του ποστ μου επρεπε να υπαρχει αυτο:  :P

Εγω το πατησα, για καποιο λογο δεν εκατσε, μαγειρευα εκεινη την ωρα, και επειδη σου απαντησα btw εκαψα τα κρεμμυδια  ;D αλλα οκ.

Anyway, η απαντηση μου επρεπε να ειχε και αυτο  :P στο τελος, ετσι θα γλυτωναμε τα "εξυπνακιστικα" ποστ απο τους γνωστους "genius" του φορουμ.

 

Αντε Καλημερα. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου ψάξε λίγο στο ιντερνέτι για κάποιον Pat Martino, διάβασε το πιο σύντομο βιογραφικό που μπορείς να βρεις για αυτόν και νομίζω θα σου απαντηθούν όλες οι ερωτήσεις..

 

 

Για να σε βοηθήσω κιόλλας :

https://en.wikipedia.org/wiki/Pat_Martino

 

 

ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΩ, ΣΦΗΝΩΣΕ ΕΝΑ ΣΟΥΣΑΜΙ ΤΟ ΚΑΠΣ ΛΟΚ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήξερα ότι ο Πατ έπαθε αμνησία και έμαθε ξανά κιθάρα ΟΛΑ από την αρχή σχεδόν 40 ετών! Α-πί-στε-υτο!

 

Όσον αφορά το ερώτημα του φίλου:  η ηλικία σαφώς και δεν είναι θέμα γενικά για τα καλλιτεχνικά. Απλά σου έρχεται (αν και όταν), και το κάνεις χωρίς πολλά πολλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Τελικά τι θα κάνεις;  Θα το συνεχίσεις ή θα το παρατήσεις;  ::) ???

θα συνεχησω επειδη παιζω ηλεκτρικη δεν μαθενω τωρα και ειναι κριμα απο την στιγμη που ξερης να πεις οτι τα παραταω, ετσι δε ειναι?

its rock n roll. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αν οι ικανότητές σου στην κιθάρα είναι αντιστρόφως ανάλογες των ικανοτήτων σου στην ορθογραφία, τότε θα πας πολύ μπροστά (το σχόλιο χωρίς κακία) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου