Προς το περιεχόμενο

kiesel solo contest-yannis papadopoulos


yiannis p.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Wow! Που είστε κρυμμένοι εσείς ρε παιδιά; Κάθε τόσο κάποιος ανεβάζει ένα τετοιο βίντεο κάποιου διαγωνισμού και τεχνικά τα σόλο είναι άψογα. Οπως και αυτό. Μπράβο φίλε μου.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να μου επιτρεψεις μια καλοπροαιρετη κριτικη,δεν παιζω ουτε το 1/100 απο αυτα που παιζεις,αλλα προσπαθησε να διορθωσεις το πρωτο μερος των συχορδιων...μαλλον εχεις αρκετα κλειστο το volume και δεν υπαρχει αρκετη διαρκεια στη νοτα για να αλλαζουν οι συγχορδιες ομαλα!

Φυσικα το 2ο μερος αψογο!!!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι,αυτο ισχυει....ηθελε και μεγαλυτερο delay για να μην κοβονται αλλα το παρατηρησα και γω αργοτερα και επειδη τρεχω αυτη την περιοδο το αφησα οπως ηταν  :P ευχαριστω  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος ο φιλος και ωραια βρωμια το σολο! Καθε επιτυχια ευχομαι!

Βεβαια υπαρχει απο οτι ειδα αθεμιτος ανταγωνισμος

 

;D ;D

 

 

Xμμμμ...κι έλεγα τι μου θυμίζει η πιτσιρίκα  O0

large.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίος.

Με αρκετά στοιχεία έκπληξης στο φραζάρισμα, την τεχνική δεν είμαι άξιος να την σχολιάσω.

Ωραίος ήχος επίσης.

 

Τα "αρνητικά" σημεία είναι κατά την γνώμη μου η εισαγωγή....

 

ηθελε και μεγαλυτερο delay

Νομίζω και άλλο ήχο, πιο καθαρό και ambient αλά holdsworth (στα καθαρά του) έτσι ώστε να είναι μεγαλύτερη η αντίθεση σε σχέση με το εντυπωσιακό σου μπάσιμο.

 

....και το κλείσιμο (που δυστυχώς είναι ίσως τα σημαντικότερα, γιατί αφήνουν στον ακροατή την αρχική και τελική εντύπωση).

Η δε εισαγωγή, με λίγη προσοχή θα ήταν σούπερ γιατί έχει "δυναμική".

 

Αν σου "έβγαινε" καλύτερα η εισαγωγή, θα μπορούσες να κλείσεις με τον ίδιο τρόπο (μετά το τέλος του  backing track).

 

Ο δε ανταγωνισμός είναι γλυκύτατος (και ικανότατος).

Στην θέση σου θα επεδίωκα άμεσα γνωριμία, με σκοπό (εκτός τον προφανή, γιατί είναι πολύ όμορφη και έχει δικό της στυλ) να ανεβάζετε ως ντουέτο σε διαγωνισμούς.

 

Εύχομαι τα καλύτερα και στους δυο σας. ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου