Προς το περιεχόμενο

kiesel solo contest-yannis papadopoulos


yiannis p.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ ωραίος.

Με αρκετά στοιχεία έκπληξης στο φραζάρισμα, την τεχνική δεν είμαι άξιος να την σχολιάσω.

Ωραίος ήχος επίσης.

 

Τα "αρνητικά" σημεία είναι κατά την γνώμη μου η εισαγωγή....

Νομίζω και άλλο ήχο, πιο καθαρό και ambient αλά holdsworth (στα καθαρά του) έτσι ώστε να είναι μεγαλύτερη η αντίθεση σε σχέση με το εντυπωσιακό σου μπάσιμο.

 

....και το κλείσιμο (που δυστυχώς είναι ίσως τα σημαντικότερα, γιατί αφήνουν στον ακροατή την αρχική και τελική εντύπωση).

Η δε εισαγωγή, με λίγη προσοχή θα ήταν σούπερ γιατί έχει "δυναμική".

 

Αν σου "έβγαινε" καλύτερα η εισαγωγή, θα μπορούσες να κλείσεις με τον ίδιο τρόπο (μετά το τέλος του  backing track).

 

Ο δε ανταγωνισμός είναι γλυκύτατος (και ικανότατος).

Στην θέση σου θα επεδίωκα άμεσα γνωριμία, με σκοπό (εκτός τον προφανή, γιατί είναι πολύ όμορφη και έχει δικό της στυλ) να ανεβάζετε ως ντουέτο σε διαγωνισμούς.

 

Εύχομαι τα καλύτερα και στους δυο σας. ;D ;D ;D ;D

χαχα.να σαι καλα φιλε!

τωρα σε αυτο που λες δικιο εχεις απλα εχω Midi πεταλια και το κυριο εφφε στουντιο και επρεπε να το παιξω ολο με το ιδιο εφφε απο το g major γιατι δεν ειχα τροπο να αλλαζω patches..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επρεπε να το παιξω ολο με το ιδιο εφφε απο το g major γιατι δεν ειχα τροπο να αλλαζω patches..

Κρίμα.

 

αυτο θα πει μας το χαλασες !! >:(

Για να σε αποτελειώσω  ;D, πάρε τον συνδυασμό του Γιάννη και της κοπελίτσας. ;D ;D ;D ;D

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου