Προς το περιεχόμενο

Του relic το καγκελο....!


noe13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 49
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

στο 3.53 εξηγει ο ιδιος ο srv πως γινεται το relic....www.youtube.com/watch?v=sYEEovuhsgY

Άσχετο με το θέμα, αλλά liveάρα στο El Mocambo. Πρώτη φορά που το είχα δει είχα νοικιάσει το DVD από βιντεοκλαμπ και δε θυμάμαι πόσες φορές το έχω δει, ολόκληρο ή σε μέρη (και στη Μαίρη  ;D )
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια τωρα με εφτιαξες. Κ αφου ειναι φεντερ σπεκς μπορω να βαλω οποιοδηποτε μανικι fender/squier πανω?

 

ειπαμε ΝΑΙ.  ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειπαμε ΝΑΙ.  ;D

ενταξει μου το απαντησε ο mjt γτ εσυ δεν ησουν κ πολυ ξεκαθαρος ;D

Αιντε απαντα κ στις 2 πρωτες ερωτησεις να τελειωνουμε O0...να ξερω πως θα κανω το μανικι οταν το παρω!!!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αιντε απαντα κ στις 2 πρωτες ερωτησεις να τελειωνουμε O0...να ξερω πως θα κανω το μανικι οταν το παρω!!!

Δες και αυτό...

Το δουλεύω τωρα στο neck μιας Tele partcaster που ετοιμάζω.

Όταν την ολοκληρώσω θα σας στείλω φωτο ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο αυτο το βιντεο,βοηθαει γενικα,το βασικο μου ερωτημα ειναι πως κανεις ενα ανοιχτοχρωμο maple μανικι,tinted!

Στο 2ο ερωτημα που εχω και κοιτωντας το βιντεο πιο προσεκτικα,ειδα οτι για το μαυρισμα σωματος-μπρατσου χρησιμοποιει ξυσμενο μολυβι μαλλον!

Θελω ολη τη διαδικασια για να παμε απο εδω-εδω

images15.jpg.7d172973e5b35100843bea9cc0c38ec3.jpg

Sell-Canadian-maple-guitar-neck-21-fret-Gloss-finished-vintage-tint-tl-guitar-neck-replacement-with.thumb.jpg.b4284dfa513da154f7748464b3909450.jpg

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο αυτο το βιντεο,βοηθαει γενικα,το βασικο μου ερωτημα ειναι πως κανεις ενα ανοιχτοχρωμο maple μανικι,tinted!

Αυτό ακριβώς προσπαθώ να κανω, ανακατεύοντας χρώματα με το true oil...

Είχα ολοκληρώσει το μπράτσο, αλλά όταν παρέλαβα το σώμα απο επισκευή (πρόσθεσα κομμάτι ξύλου που είχε κόψει ο προηγούμενος ιδιοκτήτης του σώματος) διαπίστωσα οτι πρεπει να του αλλάξω το χρώμα... ;) όποτε λίγη υπομονή για να δούμε τα αποτελέσματα... ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου