Προς το περιεχόμενο

Fs3x footswitch δουλευει κατευθείαν σε ενισχυτή?


sils

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα εχω το παραπανω footswitch το οποιο το δουλεψα ελαχιστα με ενα jamman και τωρα μου εχει μείνει  .

Θα μπορει να δουλευει με εναν marshall code ενισχυτή που εχω η τζαμπα θα παιδευτω......αν δεν δουλευει υπάρχει καποια πατεντα να το σκαλισω για να μπορω να αλλαζω τα καναλια στον ενισχυτή?

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πατεντες σιγουρα παιζουν αλλα....θαναι....οποτε παρε το γνησιο της marshall γιατι αποτι ειδα εχει οθονη για τα banks (αν εκανες πατεντα θαπρεπε να θυμασαι τα banks αριθμητικα απεξω και να θυμασαι ποιο εχεις πατησει....δηλ αστο καλυτερα), Marshall CODE Footcontroller Footswitch PEDL-91009 - Guitar.co.uk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το εχω δει το δικο του αλλα εχω τον μικρο code25w και δεν ξερω κατα ποσο αξιζει.......αν ειχα τον 50αρι η των 100αρι θα το ειχα παρει.

Τελος παντων δουλευει τελικα με τον ενισχυτη αλλα μπορεις να παιζειε σε ενα καναλι πχ οριζεις εναν καθαρο ενισχυτη και με το πρωτο swtch απ/ενεργοποιεις το distortion pedal........το μεσαιο switch δεν κανει τιποτα ( σε κασποια πρεσετ εχω την εντυπωσει οτι αλλαζει το delay) και το τριτο switch    απ/ενεργοποιεις ενα ακομα πεταλι που οριζεις εσυ πχ chorus flanger...........το καλο ειναι οτι με το που αλλαζεις κατι το δείχνει και στο προγραμμα του κινητού.

Θα προτιμουσα ομως να υπηρχε καποιο κολπο και απλα να ανεβοκατεβαζα τα καναλια του ενισχυτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα προτιμουσα ομως να υπηρχε καποιο κολπο και απλα να ανεβοκατεβαζα τα καναλια του ενισχυτη

Το ενα ειναι ποδοδιακοπτης, δηλαδη σκετα διακοπτακια με 2 διοδακια, ενω το αλλο ελεγκτης.

Καμμια σχεση.

Kαι το μικροφωνο της Barbie μια χαρα ηχογραφει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου