Προς το περιεχόμενο

FOAM – Not My Cross To Bear


Haris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με αφορμή το πρόσφατο θλιβερό συμβάν της αναχώρησης του Butch Trucks ξανάκουσα το πρώτο άλμπουμ των Allmans και θυμήθηκα ότι με ένα γκρουπ που έπαιζα πριν από κάποια χρόνια είχαμε διασκευάσει ένα από τα διαμάντια του δίσκου. Η εκτέλεση έχει τα λαθάκια της αλλά νομίζω ότι είναι αξιοπρεπής, τουλάχιστον ως ένας μικρός φόρος τιμής στον Trucks και στη μπάντα.

FOAM_NotMyCrossToBear_live.mp3

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σημασια εχουν τα λαθη?

Λαιβ ειναι και ειναι και πολυ ωραια παιγμενο,οχι απλα αξιοπρεπες αλλα εξαιρετο.

Και η φωνη ποοολυ δυνατη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Το βίντεο που είναι....;  ::) ??? :-X ;D 

  Ανετότατα τότε θα πλέρωνα 50 Eu το ποτήρι του blue label μου για να σας ακούσω!!!!  τότε, γιατί τώρα ούτε 3 Eu για μπύρα δεν μας περισσεύουν....

 

  Όχι ότι δεν είναι πολύ καλό, που είναι..., αλλά "ευτυχώς" μεγάλωσες και ξέφυγες από τα Blues....! :-*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σημασια εχουν τα λαθη?

Λαιβ ειναι και ειναι και πολυ ωραια παιγμενο,οχι απλα αξιοπρεπες αλλα εξαιρετο.

Και η φωνη ποοολυ δυνατη.

Θενκς Γεώργιε. Όντως, ο τραγουδιστής είναι γαμάτος. Κρίμα που μας έφυγε για τα ξένα (όχι που θα καθόταν εδώ να σκάσει!).

 

Το βίντεο που είναι....;  ::) ??? :-X ;D

 

Εεε... μου έκλεψαν την κάμερα στο δρόμο, έγινε σεισμός και έπεσε ένας κίονας κορινθιακού ρυθμού πάνω της, την παρέσυρε το τσουνάμι από την έκρηξη του ηφαιστείου της Σαντορίνης... Όλα τα παραπάνω and then some! ;D

 

Ανετότατα τότε θα πλέρωνα 50 Eu το ποτήρι του blue label μου για να σας ακούσω!!!!  τότε, γιατί τώρα ούτε 3 Eu για μπύρα δεν μας περισσεύουν....

 

Ούτε τότε μας περίσσευαν. Μέσα στην κρίση ήταν το live. Έχεις και ακριβά γούστα. Άκου blue label!

 

Όχι ότι δεν είναι πολύ καλό, που είναι..., αλλά "ευτυχώς" μεγάλωσες και ξέφυγες από τα Blues....! :-*

 

Εδώ δεν απαντάω. Θα αφήσω την μπλοζοκοινότητα του Noiz να σε κατακεραυνώσει!   ;D

 

Ευχαριστούμε κύριοι!

 

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου