Προς το περιεχόμενο

νεο σολο youtube


NT Nick Trick

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν, Νικ, γιατί το πράγμα έχει καταντήσει αστείο.

 

ΟΛΑ τα βίντεο που έχεις ποστάρει εδώ είναι, επιεικώς απαράδεκτα από ήχο. Ποστάρεις 22 λεπτά βίντεο, γράφοντας στα παλιά σου τα παπούτσια ΟΛΑ τα σχόλια των μελών εδώ. Είτε τα αστεία (που θα έπρεπε να σου πουν ότι τέλος πάντων κάτι δε πάει καλά με αυτά που ποστάρεις), είτε από τα μέλη που με χρόνο και γνώση προσφέρουν τα σχόλιά τους.

 

Αρκετά πια...

 

Φυσικά δεν υπάρχει music police, ούτε είμαι υπέρ μιας τέτοιας ιδέας, αλλά ίσως θα ήταν καλό να κοιτάξεις τα σχόλια των μελών και να δεις πως μπορείς να βελτιώσεις αυτό που κάνεις (αν πράγματι αυτό θέλεις).

 

Προς όλα τα άλλα μέλη: Ρε παιδιά, φτάνει το δούλεμα. Για πόσο θα υπάρχει αυτό το θρεντ ζωντανό; Και, όχι, δεν το λέω ως μοντ (που και καλά έχω κάποια εξουσία) το λέω ως ένα μέλος που ενδιαφέρεται για το νοιζ.  :(

 

νικολα, το φορουμ ειναι για αυτο το λογο και οπως λεει και η κατηγορια, show off(Εδώ μας δείχνετε τι κάνετε. Μουσικά φυσικά. Διασκευούλες, σολίδια, κλπ.),  απο κει και περα ποιο το προβλημα σου ρε φιλε? δεν γουσταρης μην βλεπεις. υπαρχουν αλλα ατομα που τους αρεσει, τελος παντων ειληκρινα βαριεμε να γραψω κατι παραπανω

its rock n roll. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 318
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

υπαρχουν αλλα ατομα που τους αρεσει, τελος παντων ειληκρινα βαριεμε να γραψω κατι παραπανω

 

λαηκ από μένα φίλε  γιατί η αυτοπεποίθηση είναι σημαντικό μέρος της επιτυχίας

 

συνέχισε να β***εις όνειρα \m/ 

 

όταν βλέπω τα βίντεο σου είμαι σαν το γλυκύτατο παιδάκι στο άβαταρ μου

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να κλείσεις πάλι τα μόνιτορ?

 

ας παιξει και θα τα βάλω χαμηλά, προσέχω, το έχω γενική πολιτική σε ερασιτεχνικές παραγωγές.

Και εγώ οταν πρωτοέγραφα όταν ήμουν δημοτικό σε κασετόφωνα έκανα τα ίδια λάθη. Και πιό μετα μέχρι να κάτσω να συζητήσω, να μάθω, να διαβάσω καποια έστω βασικά πράγματα για να μην υπάρχουν τέτοια προβλήματα να επισκιάζουν τις δημιουργίες μου ή τις εκτελέσεις μου.

 

Ελάτε τώρα.................

ας είμαστε ειλικρινείς.

Όλοι κάποια στιγμή στη ζωή μας το βιώσαμε αυτό.

 

Ναι ναι και εσύ που είσαι επαγγελματίας μουσικός, παραγωγός, ηχολήπτης κλπ. και διαβάζεις αυτές τις γραμμές, σου έχει συμβεί και εσένα όταν πρωτασχολήθηκες. Τα ξέχασες?........... χαχαχαχαχαχαχαχα

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ναι ναι και εσύ που είσαι επαγγελματίας μουσικός, παραγωγός, ηχολήπτης κλπ. και διαβάζεις αυτές τις γραμμές, σου έχει συμβεί και εσένα όταν πρωτασχολήθηκες. Τα ξέχασες?........... χαχαχαχαχαχαχαχα

 

  Μου άρεσε το quote σου αλλά επέτρεψέ μου μια διαφωνία.

Πολλοί έχουν εκτεθεί (όχι με την αρνητική έννοια) σε κοινό σε μικρή ηλικία.

 

Το να εκτίθεσαι όμως κάνοντας τα ίδια λάθη (που σε δείχνουν στο τέλος να παλιμπαιδίζεις)  δείχνει διαφορά αντίληψης οπότε όχι, δεν έχουμε περάσει όλοι απ'αυτή την κατάσταση που αναφέρεις.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Μου άρεσε το quote σου αλλά επέτρεψέ μου μια διαφωνία.

Πολλοί έχουν εκτεθεί (όχι με την αρνητική έννοια) σε κοινό σε μικρή ηλικία.

 

Το να εκτίθεσαι όμως κάνοντας τα ίδια λάθη (που σε δείχνουν στο τέλος να παλιμπαιδίζεις)  δείχνει διαφορά αντίληψης οπότε όχι, δεν έχουμε περάσει όλοι απ'αυτή την κατάσταση που αναφέρεις.

 

 

 

 

συμφωνώ μαζί σου.

Το πόστ μου ήταν μια γενικότητα που δεν καλύπτει όλες τις πτυχές του θέματος και μπορεί να ερμηνευτεί ποικιλοτρόπως.

Ακριβώς επειδή δεν έχουμε όλοι την ίδια αντίληψη, τα ίδια ερεθίσματα, την ίδια δυνατότητα εκπαίδευσης κλπ. είναι σωστό αυτό που λες και συμφωνώ.

 

Όμως από την κατάσταση αυτή είτε σε μεγαλύτερο βαθμό είτε σε μικρότερο βαθμό έχουμε περάσει όλοι σε όλα τα αντικείμενα.

 

Αυτή η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ κατάσταση αναφέρεται στον ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ άνθρωπο και παρατηρούμε πως δεν υπάρχει καν πρόθεση για βελτίωση συνεπώς μάλλον δεν θα υπάρξει και βελτίωση

 

Όμως αυτό που έγραψα είναι ένα γεγονός που επιβεβαιώνεται αναλογικά με την περίπτωση.

Ε? Καλά δεν το λέω?

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου άρεσε αυτό. Νομίζω πως διέκρινα κι επιρροές από Guthrie Govan και Ron Thal.

κ ειναι κ χαλια απ τις μπυρες!!! :police: O0

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αυτή η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ κατάσταση αναφέρεται στον ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ άνθρωπο και παρατηρούμε πως δεν υπάρχει καν πρόθεση για βελτίωση συνεπώς μάλλον δεν θα υπάρξει και βελτίωση

 

Όμως αυτό που έγραψα είναι ένα γεγονός που επιβεβαιώνεται αναλογικά με την περίπτωση.

Ε? Καλά δεν το λέω?

 

  Δεν ξέρω αν η στατικότητα είναι δεδομένη κατάσταση... Ίσως υπάρχει εξέλιξη αλλά από την άλλη έχει πλάκα πώς κάποιος διαχειρίζεται την κατάστασή του επιμένοντας σε σχεδόν αυτόματη αναπαραγωγή του εαυτού του για να αντιπαρέλθει των κακών κριτικών. Καμιά φορά είναι classic σαν συμπεριφορά.

 

Καλά, εδώ που τα λέμε, εγώ δεν έχω θέμα προς τον O.P. Εδώ είμαστε να βοηθούμε όσο γίνεται..  κάνουν και τα παιδιά το χαβαλέ τους και χαιρόμαστε όλοι παρέα. τί να κάνουμε... κάποιοι σπάζονται βέβαια και τους συμμερίζομαι   ::)

 

Πάντως ναι, καλά το λές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Κοιτάξτε: Σπάστηκα από την έλειψη επικοινωνίας από τον ΟΠ, και ένιωσα ότι είναι κριμα να ποστάρουν κάποιοι, σοβαρά, και να μην λαμβάνουν απάντηση πρακτικά.

 

Στο κάτω, κάτω, Νικ, θα πρέπει να έχεις υπόψη σου πως, ΑΚΡΙΒΩΣ αφού εδώ είναι το show off forum θα πρέπει να περιμένεις κάθε απάντηση: Τις θετικές και τις αρνητικές. Αυτό συμβαίνει όταν εκτίθεσαι δημοσίως, ξέρεις! ;) Φαντάσου, δηλαδή, ο Justin Bieber να γκρίνιαζε για τα κακά που ποστάρουν για αυτόν... μπρρρ... έτσι είναι η δημοσιότητα. Κάποιοι θα γουστάρουν και κάποιοι όχι. Κάποιοι θα το πουν και κάποιοι όχι. Εγώ το είπα και είπα και τις αντιρρήσεις μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου