Προς το περιεχόμενο

νεο σολο youtube


NT Nick Trick

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας και παλι παιδια ουτε εγω δεν ξερω γιατι ανεβαζω αυτο το βιντεο το παιξιμο ειναι χαλια το λιγοτερο απλα να μην παει χαμενος ο κοπος, μην δωσετε και πολυ βαση, στο επομενο θα παιξω κανονικα

its rock n roll. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 318
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

γεια σας και παλι παιδια ουτε εγω δεν ξερω γιατι ανεβαζω αυτο το βιντεο το παιξιμο ειναι χαλια το λιγοτερο απλα να μην παει χαμενος ο κοπος, μην δωσετε και πολυ βαση, στο επομενο θα παιξω κανονικα

 

Εχει διαφορα το χαλια απο το κανονικα δηλαδη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι όμως αυτά τα ταπεινά βίντεο είναι τα καλύτερα. Γιατί όμως 6 μικρές και 2 μεγάλες;

Αυτή η ανάλυση που κάνεις είναι πολύ σημαντική για να καταλάβουμε πως έρχεται η έμπνευση. Τολμώ να πώ οτι την απολαμβάνω ίσως και περισσότερο από το παίξιμο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Nick μόλις είδα την ταμπέλα στο βίντεο... Freestyle Rock!

Νομίζω πως είναι πρωτιά σου. Ετσι εξηγούνται τα βίντεο.

 

Βέβαια το Freestyle Rock λογικά δεν παίζεται απο περισσότερα απο ένα άτομο. Ετσι δεν είναι; Οπότε για την μπάντα που θα φτιάξεις πρέπει να δουλέψεις κανα τραγούδι συγκεκριμένο. Δεν είναι δύσκολο φίλε.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου πέφτουν οι πέφτενς.....................

αφου ειμουνα λιωμα βρε cos το all along the watchtower το λεω all along the watch tider, και γενικα το βιντεο οπως ειπα δεν ειναι καθολου καλο, απλα ειπα να μην παει χαμενος ο κοπος και το ανεβασα, κλα'ι'ν

its rock n roll. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου ειμουνα λιωμα βρε cos το all along the watchtower το λεω all along the watch tider, και γενικα το βιντεο οπως ειπα δεν ειναι καθολου καλο, απλα ειπα να μην παει χαμενος ο κοπος και το ανεβασα, κλα'ι'ν

 

Έχεις λιώσει φίλε.

Δεν έχεις δίκιο όμως.

Το βίντεο είναι τέλειο.

Είναι αυθεντικό, έχει όλα αυτά τα στοιχεία που έχουμε χάσει ως κοινωνιά, αναλωνόμαστε στο βιομηχανοποιημένο, το πολιτικώς ορθό, στα κατασκευασμένα άφταστα πρότυπα του photoshop, του autotune,

Τα αυγά και τις μπριζόλες,  τις αντικαταστήσαμε με αναβολικά, με κρεατίνες, την παραδοσιακή προπόνηση στο βρώμικο υπόγειο που χύναμε ιδρώτα και αίμα πάνω στα σίδερα και χτυπάγαμε με μανία και λύσσα τον γεμάτο με στουπιά και αμμοχάλικα αυτοσχέδιο σάκκο  μέχρι να θρυμματιστούν οι φάλλαγές μας, βουτώντας τις στα παγάκια για ανακούφηση, φορώντας μια κιτρινισμένη σκωροφαγωμένη φανέλα palco την κάνουμε τώρα με λάστιχα, φοσφοριζέ κολάν,πορτοκαλί παπούτσια και μαλλί απ το κομμωτήριο ...................

 

"Είμαι αυτό που είμαι κύριοι και το δείχνω ακομπλεξάριστα για εσάς, για το noiz και μόνο"

 

Και όποιος γουστάρει....... ας πάρει. ΤΕΛΟΣ.

 

Ροκ εντ ρολλ ρε!!!!!

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ξαναπώ ότι είσαι σε καλό δρόμο.

Με 6 μικρές και δύο μεγάλες ξεκίνησε κάποτε κι ο gvour, και τώρα όποτε πάει σε μπυροποσία, το μαγαζί ξεμένει και αγοράζει μπύρες από τα διπλανά περίπτερα.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου