Προς το περιεχόμενο

Wind of change karaoke


Κουφη Λεοπαρδαλη

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυνατος αερας αποψε Θεσσαλονικη και βεβαιως την τιμητικη ειχε το Wind of change. Ακουστε αφοβα, αυτη την φορα προσεξα παραπανω τα φαλτσα και η ηχογραφηση ειναι απο μιξη με μικροφωνο. Κριτικαρετε αδυσωπητα.

wind_of_change.mp3

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Θανατικη ποινη κατευθειαν!  ;D

Δεν περιμενα αυτο οταν εγραφα "κριτικαρετε αδυσωπητα". Αγρια δυση το noiz.  ;D

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν άλλαξε κάτι απ'τα προηγούμενα, εκτός λίγο απ'την ποιότητα της ηχογράφησης. Είσαι μια οκτάβα κάτω απ'το original και χορεύεις γύρω-γύρω απ'τις νότες. Η προφορά επίσης με χτυπάει κάπως περίεργα. Η συμβουλή παραμένει η ίδια. Practice και μαθήματα. Αν δεν σου βγαίνουν τα κουκιά για μαθήματα, τίγκα είναι το youtube.

 

Καλύτερη συμβουλή: κάνε κανα μήνα practice σωστό με μαθήματα και ζεστάματα, αναπνοές κτλ. και μετά ξανανέβασε τεμάχιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι σε ολα αλλα γιατι η μια οκταβα πιο κατω ειναι αρνητικο; Το φυσιολογικο μου ειναι.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ε αφού δεν σ άρεσε ο Barry που σου είχα προτείνει, τουλάχιστον δοκίμασε αυτό... παίρνοντας και τα μέρη της PJ να παραμυθιαστούμε ότι όλο το λέει ο NC... ε πόσο πιο χαμηλά να το πήγαινες... έπεται the abyss...  ;D

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω τον λαιμο και την κοιλια του Barry αλλα οχι τις χορδες και ετσι ακουγομαι και περιεργα, ενα μισοτελειωμενο πραγμα.  :-X

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι ο τυπος σαν μπραβος αναμεσα απ'τον ασπρο και τον κοκκινο. Το πιο στεντορειο "ΓΚΟΛ" του καφενειου. ΠΑΟΚαρα λεμεεε!  8)

kafeneio.jpg.92a6c260891dd678db16dd649cde20b1.jpg

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυνατος αερας αποψε Θεσσαλονικη και βεβαιως την τιμητικη ειχε το Wind of change. Ακουστε αφοβα, αυτη την φορα προσεξα παραπανω τα φαλτσα και η ηχογραφηση ειναι απο μιξη με μικροφωνο. Κριτικαρετε αδυσωπητα.

 

Κουφή, δε σχολίασα στα προηγούμενα για 2 λόγους. 1ος ότι δεν έχω καμία τεχνική ή άλλη γνώση στα του τραγουδιού, πέραν του αυτιού μου και του γούστου μου και 2ος ότι θεώρησα ότι μάλλον κάνεις πλάκα.

Αν τα ανέβαζες σε φάση: "μάγγες κάνω καραόκε και το έγραψα για πλάκα και το μοιράζομαι" θα μου άρεσε. Αλλά εσύ συνεχίζεις και ζητάς κριτική. Για ποιο λόγο; Επίσης, ακόμα και να θέλεις να τραγουδήσεις, γιατί ξεκινάς με ξένα κομμάτια, τα οποία θέλουν τρελή προπόνηση στην εκφορά και προφορά των αγγλικών;

 

Γιατί μας τρολάρεις έτσι στο ξαφνικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου