Προς το περιεχόμενο

Ματθαίος....


dimsonic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολλη φλυαρια...ποτε θα καταλαβουν οι κιθαριστες οτι ο κοσμος θελει απλα να ακουει κατι με συναισθημα και μουσικοτητα? Οσες ασκησεις και να κανει ο Ματθαιος (και ο Django εδω που τα λεμε, αλλα αυτο ειναι για αλλο thread...), εχει ξεχασει κατι πολυ σημαντικο: δεν χρειαζεσαι πολλα για να πεις μια ωραια ιστορια. Less is more ειναι το μυστικο αλλα οταν ολοι θελουμε να γινουμε πρωτα καθηγητες και μετα καλλιτεχνες, δεν ειναι παραλογο που ξεχνιεται.

I'm not bored. I've just got an incredibly boring face.

-Charlie Watts

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλη φλυαρια...ποτε θα καταλαβουν οι κιθαριστες οτι ο κοσμος θελει απλα να ακουει κατι με συναισθημα και μουσικοτητα? Οσες ασκησεις και να κανει ο Ματθαιος (και ο Django εδω που τα λεμε, αλλα αυτο ειναι για αλλο thread...), εχει ξεχασει κατι πολυ σημαντικο: δεν χρειαζεσαι πολλα για να πεις μια ωραια ιστορια. Less is more ειναι το μυστικο αλλα οταν ολοι θελουμε να γινουμε πρωτα καθηγητες και μετα καλλιτεχνες, δεν ειναι παραλογο που ξεχνιεται.

 

ρε συ Τζιμάρα, από πούθε μας ήρθες?

έτσι απο περιέργεια ρωτάω....

 

πρέπει δηλαδής να έχεις και γμ τα ακούσματα να πούμε....

για πε αυτό για το Ντζάνγκο σε άλλο θρεντ....

για πε

είμαι όλος ώτα...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πολλη φλυαρια...ποτε θα καταλαβουν οι κιθαριστες οτι ο κοσμος θελει απλα να ακουει κατι με συναισθημα και μουσικοτητα? ...

Συμβαίνει κάποιες φορές αυτό που λες, αλλά εδώ δεν έχουμε κάτι τέτοιο.

Άκουσε πάλι προσεκτικά τι παιχταράδες είναι (όλοι τους) και πόσο ωραία (πλήρη περιεχομένου και αισθητικά άρτια) είναι αυτά που παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν ειμαι λαθος. Οι αποδειξεις ειναι στους δισκους, παιδια.  Απο Πειραια ειμαι, το γραφω και στο προφιλ μου ( ??? ???) αλλα δεν ξερω τι σχεση εχει με το thread κατι τετοιο. Τα ακουσματα μου ειναι σιγουρα οχι jazz, αν θελω να κοιμηθω υπαρχουν πολλοι αλλοι τροποι. Ισως οταν γερασω να αλλαξω μυαλα, αλλα προς το παρων μονο βαρεμαρα μου προκαλουν.

I'm not bored. I've just got an incredibly boring face.

-Charlie Watts

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Απο Πειραια ειμαι, το γραφω και στο προφιλ μου ( ??? ???) αλλα δεν ξερω τι σχεση εχει με το thread κατι τετοιο.

 

ε πέστο ρε φίλε...και λέω και γω....

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως εμενα μου αρεσαν αρκετα και τα 3 βιντεο. Εκτιμησα τοσο τη μουσικοτητα, οσο και την τεχνικη καταρτιση και τον ηχο, παρολο που δεν μου αρεσει η τζαζ γενικοτερα.

Απο την αλλη, μπορει και να με εχει πειραξει λιγο ο ηλιος στην Κρητη...

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

check this out...

 

 

 

 

 

 

that's it....

I'm gonna quit.... :o

 

ε τον φουστη. ειδικα στο 3ο εχει ηχαρα, που βγαίνει και απο αυτον τον απίστευτο τροπο που παιζει με  δάχτυλα. Συγκλονίστηκα. Μπραβο dim.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου