Προς το περιεχόμενο

Ρε παιδιά ας κρατήσουμε ζωντανό και το Περί Ανέμων...! :)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες απλό το θέμα: ας κρατήσουμε ζωντανό ΚΑΙ το περί ανέμων και υδάτων. Εγώ μέσω (κυρίως) αυτού του subforum γνωρίστηκα καλύτερα με αρκετούς από εσάς, και με πολλούς πλέον μιλάω και μέσω msn, σε ένα πιο προσωπικό επίπεδο (χωρίς υπερβολές :lol:). Κατανοώ (αν και δε συμμερίζομαι) την απόφαση να φύγει από την πρώτη σελίδα (όμως το site δεν είναι δικό μου, και ο admin είναι υπεύθυνος για να το τρέχει όπως θεωρεί καλύτερο). Απλά νομίζω ότι είναι ωραίο να μιλάς και για διαφορετικά θέματα από τα κλασσικά "τεχνοκρατικά", ή έστω και τα υπόλοιπα μουσικά. Γνωρίζεσαι περισσότερο με τους γύρω σου, γίνεται λίγο πιο "παρέα" το όλο θέμα. Βλέπεις ποιους συμπαθείς, ποιους δε συμπαθείς, με ποιους έχεις κοινά χαρακτηριστικά.... Εγώ προσωπικά λοιπόν θα ήθελα να συνεχίσουμε να γράφουμε και εδώ, κι ας μη βρίσκεται πλέον στην αρχική σελίδα :)

 

Όσοι συμφωνούν θα το εκτιμούσα να το πουν, ώστε να ξέρουμε ποιοι είμαστε, να συμμετέχουμε και να χαιρόμαστε ως παιδιά κι εμείς :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περί ανέμων και υδάτων rules :D :D :D

 

Αν και δεν βλεπω γιατι απειλειται, απο την κεντρικη σελιδα εφυγε, δεν καταργηθηκε (και παρακαλω τον αγαπητο admin να μην το καταργησει! :D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι συμφωνούν θα το εκτιμούσα να το πουν' date=' ώστε να ξέρουμε ποιοι είμαστε, να συμμετέχουμε και να χαιρόμαστε ως παιδιά κι εμείς :)[/quote']

 

Μενέλαε, δεν έχει νόημα αυτό που λες. Ποιοί συμμετείχαν είναι γραμμένο. Ας μην κάνουμε διαχωρισμούς.

Όποιος έχει κάτι ουσιαστικό να πει στο περί ανέμων και υδάτων θα το πει και τώρα.

Ας στηρίξουμε αυτήν την προσπάθεια για αλλαγή του look του φόρουμ, και σε λίγο καιρό βγάζουμε τα συμπεράσματά μας.

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πω Πωωωωω!!!!

Μόνο 3 posts στο περί "ανέμων και υδάτων" από τότε που βγήκε από την πρώτη σελίδα. :( :( :(

Εγώ πάντως κάνω τα 2 click παραπάνω για να δω αν υπάρχει κάτι καινούριο κι εδω....

Cheers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι βρε παίδες, αυτό λέω κι εγώ, απλά είπα να το γράψετε, έτσι να δούμε αν το έχουμε πάρει χαμπάρι πολλοί ότι υπάρχει ακόμα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Menelaos, δεν φτάνει αυτό που λες.:wink: Εγώ λέω να κάνουμε μία επιτροπή, να ορίσουμε ένα συντονιστικό (tuner :wink: ) και να προβούμε σε μαζικές και συντονισμένες κινητοποιήσεις. Ο αγώνας μας θα είναι αυθόρμητος, όπως ακριβώς θα μας υποδείξει το συντονιστικό δηλαδή. (Δηλαδή πρόεδρος εσύ, γραμματέας ο stavrilian ειδικός γραμματέας o wasted_sunsets και ταμίας εγώ.)

 

Προτείνω να postάρουμε το ακόλουθο κείμενο ως υπογραφή μας.

 

Όχι στην κατάργηση του άρθρου 23 "περι ανέμων και υδάτων".

Οχι στη φίμωση των αερολόγων και των υδατολόγων.

Οχι στο νέο look που επιβάλλεται από τα συμφέροντα.

 

Όποιος δεν το κάνει, θα διαγράφεται από το κίνημα αερολόγων. Στείλτε μου από 300 Ευρώ ο καθένας για να ξεκινήσουμε τον αγώνα. :wink:

(Θέλω να δώσω προκαταβολή στο Φοίβο για να γράψει τον ύμνο της επανάστασης)

 

 

-------------

Όχι στην κατάργηση του άρθρου 23 "περι ανέμων και υδάτων".

Οχι στη φίμωση των αερολόγων και των υδατολόγων.

Οχι στο νέο look που επιβάλλεται από τα συμφέροντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι στην κατάργηση του άρθρου 23 "περι ανέμων και υδάτων".

Οχι στη φίμωση των αερολόγων και των υδατολόγων.

Οχι στο νέο look που επιβάλλεται από τα συμφέροντα.

 

:lol: :lol: :lol: Θεός!

 

Το πρόβλημα πάντως είναι οτι παραπεταμένο όπως είναι τώρα το περί ανέμων,καταγράφεται στη συνείδηση μας ως μη υπαρκτό ή τουλάχιστον ως ενοχλητικό. :roll:

 

ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ:

1)Δημόσιο και δωρεάν περί ανέμων

2)Καμμία υποχώρηση στο άρθρο 23

3)Ανθρωπιστική και ουσιαστική αντιμετώπιση των προβλημάτων του περί ανέμων

4)Βιολογική ταφή των γλυκών που έχουν μείνει από τα Χριστούγεννα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

...

Το πρόβλημα πάντως είναι οτι παραπεταμένο όπως είναι τώρα το περί ανέμων' date='καταγράφεται στη συνείδηση μας ως μη υπαρκτό ή τουλάχιστον ως ενοχλητικό. :roll:

 

ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ:

1)Δημόσιο και δωρεάν περί ανέμων

2)Καμμία υποχώρηση στο άρθρο 23

3)Ανθρωπιστική και ουσιαστική αντιμετώπιση των προβλημάτων του περί ανέμων

4)Βιολογική ταφή των γλυκών που έχουν μείνει από τα Χριστούγεννα[/quote']

 

 

:lol: :lol: Φοβερό :lol: :lol:

 

 

Επίσης,

ΨΩΜΙ-ΠΑΙΔΕΙΑ-ΑΡΘΡΟ23 :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου