Προς το περιεχόμενο

Schuyler Dean Guitars


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι μαγνήτες του έχουν πιο πολύ ενδιαφέρον από τις κιθάρες του.

Μη μου πεις ότι σου άρεσαν οι Eisenhower, γιατί εγώ αυτούς μπάνισα  ;D

 

Oλίγον τι ακριβές, για αυτό που είναι.

Πολύ θα έλεγα, αλλά αν υπάρχει αγοραστικό κοινό και ο άνθρωπος πουλάει τιμή του και καμάρι του.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ θα έλεγα, αλλά αν υπάρχει αγοραστικό κοινό και ο άνθρωπος πουλάει τιμή του και καμάρι του.

Ναι αλλά 4.500 χιλιαρικα για ενα σχήμα που θα μπορούσε να μπορουσε να βγει μόνο με περισσευματα jazzmaster,les paul και axis ;Αλλά για στραβοχυμένη πολυ καλη από μαγνητες.Αν και δεν ειναι του γουστου μου.Το headstock καργα epiphone replica ουτε καν gibson.Επίσης είναι δυνατον να μην εχει inlays ;Αλλα μετα ποσο θα κοστιζε ;Χαχα ήταν ρητορικο.Λες και τωρα είναι φθηνή.Τουλαχιστον ας ειναι καλό το playability

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά 4.500 χιλιαρικα για ενα σχήμα που θα μπορούσε να μπορουσε να βγει μόνο με περισσευματα jazzmaster,les paul και axis ;Αλλά για στραβοχυμένη πολυ καλη από μαγνητες.Αν και δεν ειναι του γουστου μου.Το headstock καργα epiphone replica ουτε καν gibson.Επίσης είναι δυνατον να μην εχει inlaya ;Αλλα μετα ποσο θα κοστιζε ;Χαχα ήταν ρητορικο.Λες και τωρα είναι φθηνή.Τουλαχιστον ας ειναι καλό το playability

 

Πήγαινε και τρίψτου την στη μούρη ρε mikeguitar και όσο θα είσαι εκεί πάρε και την ατζέντα με τα τηλέφωνα των πελατών του να τους παίρνουμε να τους δουλεύουμε...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαινε και τρίψτου την στη μούρη ρε mikeguitar και όσο θα είσαι εκεί πάρε και την ατζέντα με τα τηλέφωνα των πελατών του να τους παίρνουμε να τους δουλεύουμε...

Άμα τους αρέσει αυτη η κιθάρα και την αγοράζουν με γεια τους με χαρά τους.Αυτο που έγραψα είναι η άποψη μου απλώς.

Σε μενα μια κιθαρα μετραει το playability αρχικα μετα το σχήμα μετά οι μαγνήτες και ολα τα αλλα.Για να παιξεις με ενα οργανο πρεπει εκτος των αλλων να σου αρεσει και στο ματι.Ας μη χαλαμε τις καρδιες μας.

 

Καλή συνεχεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Μη μου πεις ότι σου άρεσαν οι Eisenhower, γιατί εγώ αυτούς μπάνισα  ;D

Πολύ θα έλεγα, αλλά αν υπάρχει αγοραστικό κοινό και ο άνθρωπος πουλάει τιμή του και καμάρι του.

 

ΌΧΙ Αλλο PAF. Ψιλοβαρέθηκα να διαβάζω σε pickup winders πώς βάζουν τα maple spacers και χρησιμοποιουν Αλνίκους με πόλους φρεζαρισμένους στο χέρι κλπ. αλχημείες. Σέβομαι τη δουλειά καθενός μέχρι ένα σημείο. Πόσα PAF πια? Προτιμώ κάποιος να μου προσφέρει τη δική του εκδοχή ενός PAF παρά να μου πει πόσο original υλικά έχει χρησιμοποιήσει, λες και οι original ΠΑΦς ήταν υπόδειγμα consistency.

 

Εμένα μου άρεσαν οι Αpex (humbucking μονοπήνιοι) και κάποιες υλοποιήσεις goldfoils, filtertrons και strat style με ρυθμιζόμενους πόλους.

Hλιθιούθιερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου