Προς το περιεχόμενο

squier mij 1993


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σε όλους!Είμαι νέο μέλος στο φόρουμ,αλλά όχι στην ηλικία,ομώς διαβάζω συχνά πυκνά τα άρθρα σας.Θα με ενδιέφεραι η γνώση και η γνώμη σας για τις squier mij 1993 και αν η απόκτηση μιας τέτοιας κιθάρας είναι μια καλή αγορά.Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Για να έχει κάποιος ακριβή άποψη για μία συγκεκριμένη χρονιά θα πρέπει να έχει παίξει με τουλάχιστον 100 τέτοιες κιθάρες. Κάτι τέτοιο νομίζω είναι αδύνατο στα Ελληνικά δεδομένα, εκτός αν είχαμε κάποιον που να έκανε Quality Control στην Ιαπωνία εκείνη την περίοδο.

 

Αν μπορείς δοκίμασε εκτενώς την κιθάρα και βγάλε τα συμπεράσματά σου μόνος σου. Αν αυτό δε γίνεται τότε παίρνεις γουρούνι στο σακί ό,τι και να σου πούμε εδώ. Μπορεί να σου βγει, μπορεί και όχι.

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απολύτως  κατανοητό αυτό που γράφεις!Αν το γενικεύσουμε για τις squier mij των 90's?

 

Μέτρια πράγματα,οι τωρινές ΜΙΜ και Squier CV είναι καλύτερες.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πιστεύω σε αυτά τα χρήματα μπορείς να βρεις Fender Stratocaster Standard Made in Mexico. Δεν έχω παίξει τις Squier των 90s, αλλά έμεινα εντυπωσιασμένος από τις Μεξικάνες Fender, πολύ τίμιες για τα λεφτά τους.

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου