Προς το περιεχόμενο

New Guitar Instrumental


JimmyKonsta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπράβο σου ρε μάγκα.

Ο Gary Moore συνάντησε τον Blackmore.

Πολύ ωραίο φραζάρισμα.

 

Θα διαφωνήσω με κάποιους για το μέγεθος του track.

Δεν είχε τίποτα βαρετό, είχε αρχή-μέση-τέλος, διηγήθηκε μια ιστορία με πολύ ωραίο τρόπο χωρίς να πλατειάσει καθόλου, τίποτα περιττό.

Σε ένα τόσο αργό τέμπο, αν θέλεις να είναι κάτι ολοκληρωμένο, με εισαγωγή,  θέμα, ανάπτυξη, ξέσπασμα, χαμήλωμα, ξανά θέμα (ή νύξη του), κλείσιμο .... και μικρό ήταν.

Αν το ακούγαμε αυτό από τον Moore θα ήταν 10 λεπτά plus στην στουντιακή εκτέλεση, και σε live .... θα κόντευε ολόκληρη παράταση (και τα δύο ημίχρονα). ;D ;D

 

Πολύ καλός, αλλά πολύ βιμπράτο βρε αδερφέ  ;D

Ναι, αλλά μόνο στο βίντεο, στο audio είναι μια χαρά. ;)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σας ευχαριστω πολυ ολους που κανατε τον κοπο...

 

dimsonic σε ευχαριστω πολυ φιλε μου...To backing το εφτιαξα εγω, ολες οι κιθαρες, το μπασο και καποια pads που ακουγονται στο κομματι ειναι ολα παιγμενα με κιθαρα μεσα απο το Kemper profiler.  Στη συνεχεια εβαλα ενα keyboard B4 και προγραμματισα τυμπανα στον superior 2.

 

alpatman σε ευχαριστω πολυ για τα θετικα, και τα αρνητικα φυσικα λαμβανονται υποψιν!

 

FatalV σε ευχαριστω θερμα για τα τιμητικα λογια σου!

 

yameth επισης σε ευχαριστω παρα πολυ για την τιμη και το χρονο που αφιερωσες για την ακροαση και το σχολιο!

 

Rebel of South σε ευχαριστω για την καλοπροαιρετη κριτικη. Θα κρατησω το οτι δεν σου αρεσουν τα instrumentals για να δικαιολογησω στο εγω μου το οτι δεν σε κρατησα μεχρι τελους  :laugh:

 

Haris σε ευχαριστω παρα πολυ, χαιρομαι που σου αρεσε το κομματι!

 

Επίσης φίλοι gvour, BillTrantos και otto## , σας ευχαριστω θερμα που με τιματε με τα λογια σας και τα σχολια σας.

 

Nickel τι να κανω, αφου μου αρεσει να "κουναω" πολυ τις νοτες... :laugh:

 

fusiongtr σε ευχαριστω για το αναλυτικο ποσταρισμα...πολυ ευστοχο αυτο με τον Gary οντως μαλλον καπως ετσι θα το εκανε, αν και σιγουρα με πολυ καλυτερα τραγουδια απο τα δικα μου... :laugh: οποτε εγω θα μεινω στο πενταλεπτο και πολυ μου ειναι... ;D Και εννοειται σε ευχαριστω για τα πολυ τιμητικα θετικα σχολια

 

cos_dr σε ευχαριστω παρα πολυ φιλε μου για την τιμη!

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To backing το εφτιαξα εγω

And you just earned a whole new level of respect!  :)

 

Αλλά, αφού είναι έτσι, δώσε του κι ένα κανονικό τίτλο. Είναι κομμάτι που έγραψες και όχι απλά "New Guitar Instrumental".  ;)

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Haris σε ευχαριστω παρα πολυ φιλε μου για τα τιμητικα λογια σου. Εχει τιτλο το κομματι στο Youtube, το ονομασα "Hello little sweetheart", απλως δεν το εγραψα εδω στον τιτλο του θεματος  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου