Προς το περιεχόμενο

Mαγαζι με ΤΟΚΑΙ οργανα


gpiad

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα βρεις μερικές στον Τρίμη (Χ.Τρικούπη 1). Κάποιες στρατ έχει και από LP μάλλον δεν του έμεινε και καμμία...Αλλά αντιπρόσωπος επίσημα δεν υπάρχει. Κι αυτές εδώ και μια δεκαετία τις έχει φέρει....

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μιας και ρώτησε ο φίλος να ρωτήσω κι εγώ κάτι;

 

Αυτές οι tokai αξίζουν τα λεφτά τους; Γιατί τουλάχιστον εμφανισιακά εμένα μου αρέσουν

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά μιας και ρώτησε ο φίλος να ρωτήσω κι εγώ κάτι;

 

Αυτές οι tokai αξίζουν τα λεφτά τους; Γιατί τουλάχιστον εμφανισιακά εμένα μου αρέσουν

 

απ'οτι διαβασα απο παλιοτερα posts παιδια που ειχαν-εχουν τετοια οργανα ειναι ικανοποιημενοι και τα θεωρουν καλα.....να τα δοκιμασουμε ομως καπου... :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως TOKAI Japan θα έπαιρνα με κλειστά μάτια (800-1200¤) και παραγγελία από ίντερνετ. LP style ειδικά, γιατί οι strat που έχει είναι πολύ vintage για τα γούστα μου.

Έχω παίξει με μια LP του math2014 και με 3 στρατ στον Τρίμη. Η Tokai πραγματικά δεν είχε να ζηλέψει τίποτα από μια Gibson σαν ποιότητα κατασκευής τουλάχιστον.

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν λες ότι ΕΙΔΙΚΑ σε ποιότητα είναι κατά πολύ ανώτερη των Gibson;

Δυστυχώς το QC της Gibson έχει πάει περίπατο! Ειδικά σε θέματα βαφής κλπ κλπ κλπ... :roll:

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν λες ότι ΕΙΔΙΚΑ σε ποιότητα είναι κατά πολύ ανώτερη των Gibson;

 

Για να μην προκαλέσω πόλεμο και με πουν απόλυτο οι Gibsonάκηδες!!! (έχω και εγώ Gibson-Sg βέβαια) :lol: :lol: :lol:

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς, αν και βλαμμένος με τις Gibson, οφείλω να παραδεχτώ ότι οι γιαπωνέζοι (TOKAI, GRECO, EPIPHONE ELITIST) είναι σε άλλο επίπεδο!

Από την άλλη οι αμερικάνοι κοιμούνται τον ύπνο του δικαίου...

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που ξέρω εγώ είναι πως κάποιοι dealers σε Γερμανία και Αγγλία περιμένουν κάποια καλά μοντέλα (LS135 και πάνω) το Φλεβάρη, και μάλλον θα γίνω κάτοχος μιας Tokai (LP style). Αν τελικά γίνει αυτό θα δώσω σήμα και όποιος θέλει την βλέπει και από κοντά. 8)

The System Error Band

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ο μεταλλιδης φερνει. Ειναι στην αθηνα διπλα απο ζοζεφ και το κεντρικο του καπου στο Ν. Ηρακλειο. Εχει και ιστοσελιδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου