Προς το περιεχόμενο

7,62 (new song)


leon7pap

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλησπερα στο forum και χρονια πολλα στους εορταζοντες!Εδω ειναι ενα καινουριο κομματακι μου.H μουσικη ειναι τελειωμενη.

Γραφω στιχους τωρα...μολις τελειωσουν θα τους περασω και θα το ξαναανεβασω τελειωμενο.

Oποιαδηποτε παρατηρηση-συμβουλη...καλοδεχουμενη!  🙂

Ελπιζω να σας αρεσει.

 

Υγ.Ο τιτλος εχει να κανει με τους στιχους προφανως...

Ειχα δει προσφατα την ταινια 'Eχθρος προ των πυλων" οποτε το θεμα μας ειναι απλο....

Sniper καμπερωμενος με τις ωρες...θεριζει κοσμο....oλα ωραια ολα καλα...στο τελος τον παιρνουν γραμμη και τον θεριζει αλλος sniper...

No happy end here 🙂

 

Τo be continued....

 

Angry Misery (alt version solo 4).mp3

  • Like 1

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μπράβο ρε Λέον, κυρίως για την έμπνευση και την ενορχήστρωση. Ένα ρημαδοτραγούδι προσπαθώ να γράψω εδώ και 1 μήνα, τίποτα ως τώρα..

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, BillTrantos είπε

Μπράβο ρε Λέον, κυρίως για την έμπνευση και την ενορχήστρωση. Ένα ρημαδοτραγούδι προσπαθώ να γράψω εδώ και 1 μήνα, τίποτα ως τώρα..

Ευχαριστω.Δεν ειναι παντα ευκολο....υπαρχουν περιοδοι που το πραγμα ρεει υπαρχει εμπνευση και υπαρχουν και περιοδοι που δεν τραβαει...

Βασικα σε μενα καπως ετσι λειτουργει...η θα ρεει το πραγμα και θα εχω ατελειωτες ιδεες (σημασια εχει να εχεις πολλες ιδεες...δεν πειραζει οι δεκα να ειναι μετριες η κακες...καποια στιγμη θα ερθει η καλη και θα κουμπωσει...αλλα πρεπει να κατεβαζεις ιδεες)η δεν θα τσουλαει καθολου...θα κολλησω καπου και τελος αυτο ηταν...θα ανακυκλωνομαι γυρω απο τις ιδιες ιδεες που αποριπτω...δυστυχως η εμπνευση δεν ερχεται κατα παραγγελια...ερχεται εκει που δεν το περιμενεις (σαν το εγκεφαλικο ενα πραγμα)...εχω καταληξει να πεταω πολυ πραμα...οτιδηποτε θεωρω μετριο (για τα δικα μου αφτια παντα) το πεταω...κραταω κατι που πραγματικα μ αρεσει.Μπορει απο τα 10 ριφφ να κρατησω το 1.Γενικα μην απογοητευεσαι....γραφε γραφε γραφε....αβερτα...και μετα απο λιγο επεστρεφε σε οτι εχεις γραψει και κανε ξεσκαρταρισμα (δεν αντεχουν ολα στο χρονο...ειναι και ο αρχικος ενθουσιασμος καμια φορα οτι εχεις γραψει κατι καλο...μετα απο λιγο καιρο επιστρεφεις σε αυτο και...τελικα "δεν ηταν τοσο καλο" οσο νομιζες αρχικα...αυτο ομως που πραγματικα ειναι  καλο θα σου αρεσει ακομα.Μην απογοητευεσαι επειδη ενα μηνα το παλευεις...πιθανοτατα θα ξυπνησεις ενα πρωι και θα το τελειωσεις μεσα σε 2 ωρες!   🙂

 

  • Like 3

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου