Προς το περιεχόμενο

ESP RZK-600


Προτεινόμενες αναρτήσεις

τελος................... ;D ;D ;D

α ρε ΕΛΛΑΔΑΡΑ.............γι'αυτο μας γουσταρω ναουμ :P

 

Περίμενες κάτι διαφορετικό στο εν λόγω ερώτημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίμενες κάτι διαφορετικό στο εν λόγω ερώτημα?

 

οχι φιλε μου ...κανε δουλεια σου εξαλλου δεν την ξερω την κιθαρα......απλα μου αρεσε η απαντηση....τεκμηριωμενη λιτη και περιεκτικοτατη.... ;D

δεν το ειπα για να σε θιξω ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ. Σοβαρή απάντηση:

 

Τι παίζεις? Τι σε βολεύει? Τι ήχο θες να βγάλεις? Ο υπόλοιπος εξοπλισμός σου τι είναι?

 

Υποθέτω ότι θα παίζεις metal, οπότε η συγκεκριμένη μου φαίνεται σαν μια normal μεταλλοκιθάρα, και τα μανίκια της ESP/LTD είναι αρκετά λεπτά και "γρήγορα", φοράνε και XJ τάστα, μια χαρά κατάσταση. Είναι και οι EMG, ξέρεις τι παίρνεις. Από κεί και πέρα είναι αν σου κάθονται καλά τα XJ, οι EMG, το neck-thru, η 25.5" κλίμακα, το FR κλπ, κάτι στο οποίο δεν μπορούμε να σε βοηθήσουμε. Αν μπορείς πάνε δοκίμασέ τη και δες και μόνος σου τι παίζει.

 

Αν θες να σχολιάσω γενικώς, οι LTD είναι πολύ καλές κιθάρες για τα λεφτά τους, αν και βρίσκω τις ακριβότερες καθώς και τα signature (όπως και η συγκεκριμένη) υπερτιμημένες, και πως μπορείς να βρείς και καλύτερες μεταλλοκιθάρες σ'αυτά τα χρήματα. Αν έχεις κολλήσει με το χρώμα/σχήμα/sig άλλο καπέλο.

 

Happy?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου