Προς το περιεχόμενο

Taylor 214 ή Lakewood M1


science

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τις είχα δοκιμάσει και τις 2 σε καταστήματα. Οπότε μην δώσεις και την τεράστια βαρύτητα στην γνώμη μου. Πάντως χαλαρά την lakewood θα έπερνα εγω...Απλά μου άρεσε περισσότερο ο ήχος της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ Ritchie καταρχην που απαντησες!Εγω δοκιμασα μονο την taylor!Μπορεις να μου προσδιορισεις λίγο τον ηχο της lakewood!Και γενικά τις διαφορέσ τους!Οποιος άλλος γνωρίζει κατι...

bluessssss!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ Ritchie καταρχην που απαντησες!Εγω δοκιμασα μονο την taylor!Μπορεις να μου προσδιορισεις λίγο τον ηχο της lakewood!Και γενικά τις διαφορέσ τους!Οποιος άλλος γνωρίζει κατι...

μπορεις να πας να την ακουσεις! ο ηχος ειναι υποκειμενικος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ Ritchie καταρχην που απαντησες!Εγω δοκιμασα μονο την taylor!Μπορεις να μου προσδιορισεις λίγο τον ηχο της lakewood!Και γενικά τις διαφορέσ τους!Οποιος άλλος γνωρίζει κατι...

μπορεις να πας να την ακουσεις! ο ηχος ειναι υποκειμενικος!!!

 

Της lakewood ο ήχος μου φάνηκε πιο γλυκός και οτι κομπρέσαρε λιγότερο στο δυνατό παίξιμο... Αυτό μπορεί να είναι ελλάτωμα όμως για σένα...Απλά λέω αυτό που ζητάς...Την προσωπική μου γνώμη. Εσύ ξέρεις τι σαρέσει :wink: Επίσης μου κάθησε και καλύτερα στο παίξιμο αλλά αυτό ειναι θέμα συνήθειας, τρόπου παιξίματος και σεταρίσματος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις είχα δοκιμάσει και τις 2 σε καταστήματα. Οπότε μην δώσεις και την τεράστια βαρύτητα στην γνώμη μου. Πάντως χαλαρά την lakewood θα έπερνα εγω...Απλά μου άρεσε περισσότερο ο ήχος της.

 

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου