Προς το περιεχόμενο

Θα έρθουν κάποτε οι Red Hot Chili Peppers;


fleamail

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 146
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εξαρτάται ποιο είναι το αγαπημένο σου συγκρότημα.... αν θες maiden ή anathema τους έχεις κάθε χρόνο στα πόδια σου  ;D ;D ;D

 

σωστος!σορρυ για την λανθασμενη διατυπωση....απλα δες τι ονοματα πηγαινουν στα μεγαλα festival του εξωτερικου....κ σε ποσα απο αυτα πηγαινουν οι maiden και οι anathema???εχουμε γεμισει και με μεταλαδες...αντε να ρθουν οι peppers μετα...!

2+2=5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουμε γεμισει και με μεταλαδες...αντε να ρθουν οι peppers μετα...!

 

Μπααα απλα εχουμε εξαφανισει τους φλωρους  ;D ;D ;D

No offence.Just kiddin'  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να'ρθουν τα παιδια ,να 'ρθουν..ειδικα τωρα που ο Flea εμεινε...μερικως αστεγος

 

http://laist.com/2007/11/25/red_hot_chili_p.php

 

τα εχει αναγκη τα 1-2 εκατομμυριακια δολλαρια που θα τσιμπισουν!! :) :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεώτερα από την Στίλη του Κανελλόπουλου, όπως ακριβώς τα περίμενα:

 

"Πάντως, για να επανέλθουμε στο θέμα μας (για τους Red Hot Chili Peppers εννοώ, όχι για τον Παναθηναϊκό) ας σημειώσουμε και τα νεότερα (από το μέτωπο). Σύμφωνα με ασφαλείς πληροφορίες της στήλης δεν είναι και τόσο πιθανό να πραγματοποιηθεί η συναυλία. Πρώτον, γιατί τα λεφτά που προσφέρει ο Παναθηναϊκός –θέλει να τους φέρει για τον εορτασμό των 100 χρόνων του συλλόγου- είναι λίγα, αλλά και δεύτερον, γιατί υπάρχει σοβαρή πιθανότητα του χρόνου το καλοκαίρι να μην κάνουν καν περιοδεία. Όλα αυτά βέβαια, τα θετικά και τα αρνητικά, είναι σχετικά πρόωρα… Εδώ θα είμαστε και θα σας ενημερώνουμε."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

καπου διαβασα οτι οι φιλαθλοι του παναθηναικου δεν θελουν τους RED HOT CHILI PEPPERS για τους εορτασμους της ομαδας τους , αλλα τους GREEN DAY !!!!!!!!!! :o ;) :) :D

 

[move](info provided by sports forum)[/move]

www.LowerCut.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με ασφαλείς πληροφορίες της στήλης δεν είναι και τόσο πιθανό να πραγματοποιηθεί η συναυλία. Πρώτον, γιατί τα λεφτά που προσφέρει ο Παναθηναϊκός –θέλει να τους φέρει για τον εορτασμό των 100 χρόνων του συλλόγου- είναι λίγα, αλλά και δεύτερον, γιατί υπάρχει σοβαρή πιθανότητα του χρόνου το καλοκαίρι να μην κάνουν καν περιοδεία.

 

Ας μου επιτρέψει ο εν λόγω κύριος να έχω τις αμφιβολίες μου για την ορθότητα των όσων γράφει... Τουλάχιστον για το πρώτο σκελος...

 

Το μπάτζετ που διατίθεται να ξοδέψει ΟΧΙ η ΠΑΕ αλλά η Παναθηναϊκός Α.Ε. (δηλαδή, ΠΑΕ, ερασιτέχνης, κ.λπ.) είναι της τάξης των 3.5 - 4 εκ. ευρώ. Οπότε λίγο δύσκολο να ισχύει το παραπάνω.

 

Οσο για το δεύτερο, το κάλεσμα δεν θα γίνει στο πλαίσιο κάποιας περιοδείας τους, αλλά ειδικά για την περίσταση. Αυτά λένε οι δικές μου πληροφορίες. Ωστόσο, επαναλαμβάνω, οι RHCP ως όνομα, είναι απλώς μία από τις ιδέες που έχουν πέσει στο τραπέζι... Υπάρχουν και άλλες εναλλακτικές προτάσεις.

 

Ξαναλέω όμως, τίποτα από όλα αυτά δεν είναι επίσημα και ακόμη δεν έχει παρθεί καμιά απόφαση. Σημαντικό ρόλο θα παίξει η απόφαση που θα πάρουν οι dj's που έχουν αναλάβει την όλη ιστορία.

 

Οσο για το παραπάνω που γράφει ο φίλος vs, αυτά που γράφονται για green day, είναι χαβαλετζίδικα και γράφονται στα διάφορα forums για πλάκα με πολλά  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν εχω καταλαβει τι σημαινει οτι θα ρθουν για τον παναθηναικο με την πρακτικη εννοια....δλδ...

το live θα παρακολουθησουν μονο οπαδοι του παναθηναικου?

θα παιξουν τον υμνο του παναθηναικου?

θα παιξουν στη λεωφορο?

θα σβησουν τα κερακια της τουρτας?

με λιγα λογια...τι ειναι αυτο που κερδιζει ο παναθηναικος(εκτος απο τα λεφτα...) για να μπει σε τετοια διασικασια?

εχει ξαναγινει κατι αναλογο στο παρελθον?

2+2=5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν εχω καταλαβει τι σημαινει οτι θα ρθουν για τον παναθηναικο με την πρακτικη εννοια....δλδ...

το live θα παρακολουθησουν μονο οπαδοι του παναθηναικου?

θα παιξουν τον υμνο του παναθηναικου?

θα παιξουν στη λεωφορο?

θα σβησουν τα κερακια της τουρτας?

με λιγα λογια...τι ειναι αυτο που κερδιζει ο παναθηναικος(εκτος απο τα λεφτα...) για να μπει σε τετοια διασικασια?

εχει ξαναγινει κατι αναλογο στο παρελθον?

 

Ο Kiedies είναι βάζελος..... ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει ξαναγινει κατι αναλογο στο παρελθον?

 

ποια άλλη ομάδα έχει γιορτάσει τα 100 χρόνια ιστορίας της?  :P (Ελλάδα μιλάμε πάντα)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου