Προς το περιεχόμενο

Θα έρθουν κάποτε οι Red Hot Chili Peppers;


fleamail

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γ@#ώ την τύχη μου στη σκατοχώρα που ζω :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Ήταν ανάγκη αυτό το καλοκαίρι που θα είμαι στο γ@#$στρατό να ρθουν όλοι ρε π@#^%η μου :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

Αι σιχτιρ βραδυνιατικα... Με συγχήσατε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 146
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Γ@#ώ την τύχη μου στη σκατοχώρα που ζω :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Ήταν ανάγκη αυτό το καλοκαίρι που θα είμαι στο γ@#$στρατό να ρθουν όλοι ρε π@#^%η μου :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 

Αι σιχτιρ βραδυνιατικα... Με συγχήσατε!!!

 

Σιγά ρε .. Θα χτυπήσεις μια αδειούμπα και θα πας.. Αρκεί να το έχεις κανονίσει από πιο πριν. Θα το χαρείς και περισσότερο, θα έχεις όρεξη..

 

Εγώ ήξερα τύπο που πήρε άδεια από το κέντρο (Κόρινθος) και καλά εξεταστική (είχε αφήσει 1-2 μαθήματα στο παν/μιο) και πήγε Cure, Αύγουστο 2006 αυτά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν λέω ψέματα θα μπώ στο αμαξάκι μου και θα την κάνω για Βelgrade!!! Και μετά καρφί Παρίσι για άλλη μια δόση στις 6 Ιουλίου

 

Αν νομίζεις οτι δεν θα σε κυνηγήσουμε μέχρι εκεί είσαι γελασμένος! :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Επειδή τους περιμέναμε και πέρσυ το καλοκαίρι και μετά το Νοέμβριο,κάθε πληροφορία για ενδεχόμενη συναυλία των RHCP πρέπει να ελέγχεται εξονυχιστικά και να μην επιτρέπει περιθώριο σφάλματος!!! :lol: :lol: :lol:

 

ΠΕΙΤΕ ΜΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

If the house is rocking,don't bother knocking...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έρχονται και αυτοί για τα ... ένσημα; :P

Πλάκα κάνω, ελπίζω όντως να έρθουν (και να μην μας ... γδάρουν...)...

:roll: :roll: :roll:

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν έχουμε και λέμε: 60 ευρώ το εισητήριο x 2 =120 ευρώ + εισητήρια πήγαινε-έλα (για τους εκτός Αθηνών)=ΜΙΑ 200αρα ΜΕΣ 'ΤΟ ΝΕΡΟ!!!!!!

 

Ακόμα δεν έχει βγεί ούτε το 1/10 των συγκροτημάτων αλλα μιας και αναφερόμαστε σε rhcp:

 

http://www.roskilde-festival.dk/object.php?obj=823000c&base=5be12e7e&Letter=alle&code=1

Σιγά μη περιμένω τους ανίκανους διοργανωτές εδώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπίσης άλλη μια Εναλακτική (Mετά το Βελιγράδι) είναι στις 28 Ιουνίου στην Udine της Ιταλίας, μια πόλη στα σύνορα Ιταλίας - Σλοβενίας

 

Ας ελπίσουμε όμως πως δε θα χρειαστεί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους Βορειο Ελλαδίτες μάλλον το Βελιγράδι είναι η καλύτερη λύση. Ποιο φθηνο το εισητήριο και είναι και κοντά. Αν δεν έρθουν πάντως Ελλάδα (που πράγματι φέτος είναι τόσο κοντά όσο ποτέ) φύγαμε για την γειτονική χώρα!

 

Το Rosklide είναι κι αυτό μια καλή λύση πάντως! Βλέπεις και Bjork και Smashing Pumpkins και Who!! (τους 2 τους εχω δει και είναι super - κυρίως η Bjork που είναι και 100 χρόνια μπροστά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΙ ΛΕΤΕ ΡΕ!!!!!!!! Έτσι και γίνει τέτοιο πράγμα η χώρα μας έχει ανέβει 3 σκαλιά στη λίστα με τις σοβαρές συναυλιακά χώρες. ¶ντε' date=' να δούμε όμως, γιατί μια ζωή τα ακούμε αλλά δεν τα βλέπουμε! :)[/quote']

 

Θα πάμε από τη θέση 297 στην 294.. :roll:

 

:lol:

 

Και εγώ στρατό θα είμαι αλλά ας έρθουν αυτοί και βλέπουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου